Skocz do zawartości

regeneracja wiskozy Wrocław - problem


0pieka

Rekomendowane odpowiedzi

To ja dodam od siebie, że również skorzystałem z usług tego człowieka w zeszłym tygodniu i dzisiaj odebrałem wiskozę. Fakt, ciężko się do niego dodzwonić, ale jak już się udało to strasznie się rozgadał i przekazał kilka ciekawych informacji na temat użytkowania wiskozy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, a gość jest bardzo pozytywny i wydaje się uczciwy. Daje również 3 lata pisemnej gwarancji!

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Jakie ciekawe informacje jeżeli można wiedzieć? :P ja nie miałem tyle szczęścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dużo opowiadał o samym działaniu wiskozy, o tym że zdarzają mu się całkiem nowe auta z uszkodzoną wiskozą i żeby się nie przejmować. Z tego co generalnie zapamiętałem to wiskoza ulega najczęściej uszkodzeniu w 3 przypadkach:

 

1. Założenie dwóch innych gum na jedną z osi pojazdu, np. inny producent z tyłu, inny z przodu bądź bardziej zużyte opony na jednej z osi ( to mój przypadek, tzn. zakupiłem Forestera z Niemiec i gratis dostałem komplet gum zimowych, 2 szt. były innego producenta i bardziej zużyte). Gość zalecił, że jeśli już ktoś chce to lepiej założyć takie gumy na "krzyż" albo na jedną stronę, np. lewą, ale nigdy na jedną oś.

 

2. Ostra jazda typu bączki, ręczny itp.

 

3. Nierówne ciśnienie w oponach. Dobrze jest często kontrolować żeby było odpowiednie. Ponoć był klient co właśnie uszkodził wiskozę w nowym aucie przez niższe ciśnienie w jednej z opon.

 

Oprócz ww. wspominał też coś, że gwarancji nie podlega wiskoza do Imprezy STI bo tam i tak jak ktoś da w palnik to szybko uszkodzi a on by musiał co chwilę na gwarancji robić

 

To wszystko co pokrótce i w uproszczeniu zapamiętałem. Może komuś się przydadzą takie informacje, a może już były gdzieś na forum, ale odpowiadam zgodnie z prośbą.

 

Wysłane z Xperia Z1 Compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja próbuję się do tego pana juz od miesiąca dodzwonić i jak dotąd bez skutku,  chyba kupię nowe wisko bo nie moge sobie pozwolic na to zeby być tydzień, dwa czy miesiąc bez auta

 

W Wrocławiu, jest dwóch "Gośći" od regeneracji wisko.

Poszukaj na znanym portalu aukcyjnym.

 

Mi się udało, nie miałem problemu z kontaktem z Tym Panem :)

 

Może miałem szczęście :)

 

shake PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, znam problem z gościem bo sam miałem:)

Naprawdę... kupę czasu był brak kontaktu a jak nawet raz odebrał to kompletnie pijany.

Po trzech tygodniach chyba wiskoza przyszła od tak do domu , do zapłaty tyle ile było ustalone nawet grosza więcej i gwarancja na papierze z numerami i wgl.

Gdy ja wisko miałem w domu to Pan odpisał mi na jednego z e-maili ze moje wisko już się kończy składać i ze nie powinienem mieć pretensji ponieważ ma dużo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz oszukał nie oszukał ale 3 tygodnie bez auta to jak 3 tygodnie bez ręki albo nogi tym bardziej jeśli robię rocznie 40tyś, popróbuję jeszcze i zaproponuję żeby wysłał mi zregenerowaną wiskozę za kaucją którą mi zwróci kiedy wyślę swoją zatartą, myślę że układ uczciwy i jeśli ma na stanie gotową zregenerowaną to nic na interesie nie straci a ja nie będe uziemiony bez auta,jeśli sie nie zgodzi będe musiał kupić nową bo do pracy jeździć jakoś muszę a moja już na wykończeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...