Jump to content

regeneracja wiskozy Wrocław - problem

0pieka
 Share

Recommended Posts

Witam, mam takie pytanie, czy ktoś z was może regenerowal bądź współpracował z tym panem. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5701120168

Mianowicie mam problem... wysłałem panu wiskoze w zeszła środę (30.09.2015) Pan przez telefon oznajmił że po dotarciu kolejnego dnia wysyłka powinna do mnie wracać, a na tą chwilę nie odbiera telefonów od dwóch dni i jest zero kontaktu... widziałem temat na forum i ktoś tego Pana polecał tak więc czy ktoś może coś o nim powiedzieć? Czy to tylko typowy oszust?

Pozdrawiam i dziękuję.

Nie jestem do końca pewien czy u tego gościa robiłem wiskozę ale zdaje mi się, że tak.

Wszystko było tak jak miało być z jednym "ale" - kontakt. Generalnie facet chyba sam robi i jak ma nawał pracy to nie odbiera w ogóle telefonów. Jak już sie dodzwoniłem to wszystko poszło "jak z płatka" Ale zaznaczam, że nie jestem na 100% pewien czy to ten sam gość

Dzięki wielkie! Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem, mam nadzieję że w tym przypadku też ma dużo pracy... no zobaczymy, ale dzięki za słowa pocieszenia

No zobaczymy, póki co wciąż cisza, w tym tygodniu przejade się najprawdopodobniej do Wrocławia jak dalej cisza będzie , adres mam ten z wysyłki więc zobaczymy:P Ale jestem jeszcze dobrej myśli tym bardziej że większość z was mówi pozytywnie o gościu:)

Nowy jestem, głupio mi się prosić:) a mam 60 km więc tragedi nie ma, muszę tylko się jakoś z pracą ogarnąć, jeszcze paniki też nie ma... mam nadzieję że w tym tygodniu się odezwie bądź wyśle wisko. Jak nie to wtedy będę kombinować:)

Dzięki wielkie za wsparcie! :) jeżeli się nie uda z moim wisko to na pewno się odezwę:)

Dziś Pan w końcu odebrał, niestety wydaje mi się ze kompletnie pijany... zero kontaktu właściwie, Gdy spytałem o wiskoze mówił coś tylko w stylu "no dzisiaj " tak więc chyba czas szukać nowej. Mamut spodziewaj się pw

niestety wydaje mi się ze kompletnie pijany... zero kontaktu właściwie

Co sie dziwisz , przecież polacy awansowali na euro2016 w niedzielę , a dziś dopiero środa ;):mrgreen::twisted:

Dzięki wielkie za wsparcie! :) jeżeli się nie uda z moim wisko to na pewno się odezwę :)

Dziś Pan w końcu odebrał, niestety wydaje mi się ze kompletnie pijany... zero kontaktu właściwie, Gdy spytałem o wiskoze mówił coś tylko w stylu "no dzisiaj " tak więc chyba czas szukać nowej. Mamut spodziewaj się pw

Cześć

też tam robiłem wiskoze i było identycznie , w sensie zupełny brak kontaktu ...

po ok 1,5 tyg paczka przyszła i było ok

zrobilem już ok 20 tys i działa  ;)

jest moim zdaniem jeszcze nadzieja ...

niestety wydaje mi się ze kompletnie pijany... zero kontaktu właściwie

Co sie dziwisz , przecież polacy awansowali na euro2016 w niedzielę , a dziś dopiero środa ;):mrgreen::twisted:

Hahaha, w sumie to masz rację

Dzwoń do skutku, taki typ :)

Dzwoniłem próbowałem niestety się nie udało:( ale jest plus! Dostałem SMS ze została do mnie nadana paczka z Wrocławia na kwotę 780zł więc najprawdopodobniej jedzie do mnie wisko:)

Ogólnie jako ciekawostkę powiem że dziś w końcu oddzwonil i powiedział że przeprasza, wisko w piątek wysłał, ale czasami trochę pije i bardzo dużo pali i czasami jest mało kontaktowny więc woli nie odbierać

To ja dodam od siebie, że również skorzystałem z usług tego człowieka w zeszłym tygodniu i dzisiaj odebrałem wiskozę. Fakt, ciężko się do niego dodzwonić, ale jak już się udało to strasznie się rozgadał i przekazał kilka ciekawych informacji na temat użytkowania wiskozy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, a gość jest bardzo pozytywny i wydaje się uczciwy. Daje również 3 lata pisemnej gwarancji!

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka