Skocz do zawartości

regeneracja wiskozy Wrocław - problem


0pieka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie, czy ktoś z was może regenerowal bądź współpracował z tym panem. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5701120168

Mianowicie mam problem... wysłałem panu wiskoze w zeszła środę (30.09.2015) Pan przez telefon oznajmił że po dotarciu kolejnego dnia wysyłka powinna do mnie wracać, a na tą chwilę nie odbiera telefonów od dwóch dni i jest zero kontaktu... widziałem temat na forum i ktoś tego Pana polecał tak więc czy ktoś może coś o nim powiedzieć? Czy to tylko typowy oszust?

Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewien czy u tego gościa robiłem wiskozę ale zdaje mi się, że tak.

Wszystko było tak jak miało być z jednym "ale" - kontakt. Generalnie facet chyba sam robi i jak ma nawał pracy to nie odbiera w ogóle telefonów. Jak już sie dodzwoniłem to wszystko poszło "jak z płatka" Ale zaznaczam, że nie jestem na 100% pewien czy to ten sam gość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, póki co wciąż cisza, w tym tygodniu przejade się najprawdopodobniej do Wrocławia jak dalej cisza będzie , adres mam ten z wysyłki więc zobaczymy:P Ale jestem jeszcze dobrej myśli tym bardziej że większość z was mówi pozytywnie o gościu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy jestem, głupio mi się prosić:) a mam 60 km więc tragedi nie ma, muszę tylko się jakoś z pracą ogarnąć, jeszcze paniki też nie ma... mam nadzieję że w tym tygodniu się odezwie bądź wyśle wisko. Jak nie to wtedy będę kombinować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wsparcie! :) jeżeli się nie uda z moim wisko to na pewno się odezwę:)

Dziś Pan w końcu odebrał, niestety wydaje mi się ze kompletnie pijany... zero kontaktu właściwie, Gdy spytałem o wiskoze mówił coś tylko w stylu "no dzisiaj " tak więc chyba czas szukać nowej. Mamut spodziewaj się pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niestety wydaje mi się ze kompletnie pijany... zero kontaktu właściwie

 

Co sie dziwisz , przecież polacy awansowali na euro2016 w niedzielę , a dziś dopiero środa ;):mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wsparcie! :) jeżeli się nie uda z moim wisko to na pewno się odezwę :)

Dziś Pan w końcu odebrał, niestety wydaje mi się ze kompletnie pijany... zero kontaktu właściwie, Gdy spytałem o wiskoze mówił coś tylko w stylu "no dzisiaj " tak więc chyba czas szukać nowej. Mamut spodziewaj się pw

Cześć

też tam robiłem wiskoze i było identycznie , w sensie zupełny brak kontaktu ...

po ok 1,5 tyg paczka przyszła i było ok

zrobilem już ok 20 tys i działa  ;)

jest moim zdaniem jeszcze nadzieja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam od siebie, że również skorzystałem z usług tego człowieka w zeszłym tygodniu i dzisiaj odebrałem wiskozę. Fakt, ciężko się do niego dodzwonić, ale jak już się udało to strasznie się rozgadał i przekazał kilka ciekawych informacji na temat użytkowania wiskozy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, a gość jest bardzo pozytywny i wydaje się uczciwy. Daje również 3 lata pisemnej gwarancji!

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...