Jump to content

progi

bahus
 Share

Recommended Posts

witam wszyskich i kolejny raz proszę o pomc potrzebne mi poszycia progów do forestera z 98 r,pomocy

Czy dobrze zrozumiałem, poszukujesz nakładek plastikowych na progi ? Daj ogłoszenie albo odezwij się na Pw dam Ci namiar na gościa co rozbiera forka z Anglii srebrnego . Ewentualnie tez takie mam ale chyba nie chce sprzedać Edited by Yaro

Skoro ci potrzebne to wysil się trochę i poszukaj w google, na allegro. Liczysz na to ze ktoś poda ci na tacy ?  

wysiliłem się kolego i nigdzie nie znalazłema za twoje rady dziękuję 

witam wszyskich i kolejny raz proszę o pomc potrzebne mi poszycia progów do forestera z 98 r,pomocy

Czy dobrze zrozumiałem, poszukujesz nakładek plastikowych na progi ? Daj ogłoszenie albo odezwij się na Pw dam Ci namiar na gościa co rozbiera forka z Anglii srebrnego . Ewentualnie tez takie mam ale chyba nie chce sprzedać

nie chodzi mi o nakładki chcę progi,szukam wszędzie i lipa może ktoś robi takie ?

Jak nie znajdziesz dedykowanych to poszukaj na allegro, są tam firmy które dorabiają na podstawie wzoru jaki im wyślesz z grubości blachy jaką sobie zażyczysz. 

ok poszukam jeszcze srdecznie dziękuję