Skocz do zawartości

Tor Żerań SJR X2 - szkolenie i trening 18.10 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

TorZeranSJRX2.jpg

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie na szkolenie i trening, które odbędzie się na Torze Żerań FSO w Warszawie. Tym razem chcemy dopracować trasę na Torze głównym oraz skupić się na programie szkoleniowym. Oferujemy również przejażdżki i szkolenia na naszych samochodach rajdowych.

Konfiguracja Toru na głównej pętli po nawierzchni asfaltowej. Jedno okrążenie ma długość ok. 1,2km. Przewidujemy jazdę w sesjach, do 6 aut na trasie jednocześnie. Kontrolerzy ruchu będą wypuszczać grupy samochodów na trasę. Jazda treningowa - brak pomiaru czasu. Dodatkowo zmieniamy kierunek trasy co kilka sesji.

Jeśli chcesz poprawić swoją technikę jazdy podczas treningu oferujemy indywidualne jazdy z instruktorem SJR. Osób zainteresowane całodziennym programem szkoleniowym zapraszam do naszej oferty ‘Szkolenie SJR’.

Jazdy po Torze odbywać się będą w sesjach dla 3 grup (czerwona, żółta, niebieska). Optymalne rozłożenie treningu gwarantuje właściwe wykorzystanie trasy w dwóch konfiguracjach.

Limity samochodów:
12 samochodów - grupa czerwona (zawodnicy zaawansowani, samochody sportowe)
12 samochodów - grupa żółta (kierowcy z mniejszym doświadczeniem, samochody seryjne)
6 samochodów - grupa niebieska (szkoleniowa)

Na stronie rejestracji publikujemy aktualną listę zgłoszeń.

Wjazd od godziny 9:30 bramą "żółtą" przy ul. Jagiellońskiej 71. Na Tor mogą wjechać tylko samochody uczestniczące w treningu. Parking dla samochodów towarzyszących będzie wyznaczony w innym miejscu.

Obowiązek jazdy w kaskach!!!, zapiętych pasach bezpieczeństwa oraz zamkniętych szybach (złożony dach).

W samochodzie podczas przejazdów treningowych mogą znajdować się tylko 2 osoby - kierowca i pasażer/pilot.

 

 

Więcej informacji i zapisy:

http://racing.pl/2015/tor-zeran-sjr-x2/

Edytowane przez czwartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwszy  :P
Poszło już info na wątek o Trackdayach Warszawskich  :P

 

Cie wpisac odrazu? Bo na liscie pierwszy nie jestes  :biglol:

 

 

 

Mamy w planach troche pozmieniac trase (jak zwykle)... ci co byli ostatnio beda miec inaczej... dla nowoprzybylych bedzie niespodzianka x2  :D

11232713_10153631456473828_7061010520536

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cie wpisac odrazu? Bo na liscie pierwszy nie jestes :biglol:

Niestety :( tym razem tylko oglądara o ile w ogóle :(

 

Pogadamy bo pewnie mi pomozesz przy organizacji  

czyli wjedziesz "tak jak ten ze szkrzynka.... służbowo" :)

 

 

Zapraszam zdecydowanych do rezerwowania sobie miejsca na liscie.

http://racing.pl/szkola-jazdy-racing/rejestracja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy, że jutro upływa 1-wszy termin zgłoszeń.
Planujesz swoje uczestnictwo? Zapraszamy do rejestracji.

Prognoza pogody podpowiada, że niedziela może być trochę chłodna. Przewiduje się też przelotne opady. Przypominamy, że jeśli pogoda nie jest dobra do pikniku to na pewno poprawia warunki do treningu jazdy samochodem.  :)

12144845_10153638200013828_7477419618949

zdjęcie: Rafał Durakiewicz

Edytowane przez czwartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, tak jak Ci mówiłem, pilne (hehe) sprawy rodzinne nie pozwolą mi stawić się w najbliższą niedzielę, na torze....ale na kolejne będę na 99%. Baardzo chciałbym zabrać swojego Borewicza, ale to wszystko zależy od pogody:)  Staruszki już tak mają, że jak jest mokro, to podagra, gangrena, czy inny cuś strzyka w stawie:) Zobaczymy co pogoda przyniesie:) a tymczasem do zobaczyska na kolejnym treningu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, tak jak Ci mówiłem, pilne (hehe) sprawy rodzinne nie pozwolą mi stawić się w najbliższą niedzielę, na torze....ale na kolejne będę na 99%. Baardzo chciałbym zabrać swojego Borewicza, ale to wszystko zależy od pogody:)  Staruszki już tak mają, że jak jest mokro, to podagra, gangrena, czy inny cuś strzyka w stawie:) Zobaczymy co pogoda przyniesie:) a tymczasem do zobaczyska na kolejnym treningu:)

 

Nie teraz to za tydzien :)

 

SJR Zeran X3

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/83608-tor-żerań-sjr-x3-szkolenie-i-trening-2510-niedziela/

 

 

Zapowiada sie zacne jezdzenie... Jest narazie kameralna frekwencja dlatego zapowiada sie naprawde intensywne jezdzenie.

Jesli ktos chce dolaczyc to zapraszam do rejestracji:

http://racing.pl/szkola-jazdy-racing/rejestracja/

 

Jak nie 18.10 (niedziela), polecam zarezerwowac sobie miejsce na 25.10 (niedziela). 

 

Nasza ekipa szlifuje plan trasy i sprawy organizacyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameralnie? Czyli będzie można upalać do upadłego...

Ostatnio kolega zrobił na sesji popołudniowej 150km!!!

A ja myślałem że ja się najeździłem ;)

 

Dla rekordzisty będzie nagroda! :)

 

Wygląda, że nie tylko będzie można pojeżdzić do upadłego (swojego lub sprzętu) ale również pogoda będzie do tego nakłaniać. Oczywiście deszczyk zawsze sprzyja optymalnym warunkom na trening oraz pozwala szybko odnaleźć limit przyczepności  :lol:

 

Na miejscu będą też nasze samochody rajdowe. Pod koniec każdej sesji będziemy organizować przejażdżki na gorącym fotelu pilota dla zainteresowanych (wyjątkowa oferta dla osób towarzyszących, kibiców oraz ewentualnych przyszłych klientów na Jazdy samochodem rajdowym SJR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też myślałem o tej opcji, ale nikt mi już dziś chyba pompy wspomagania nie zamontuje

 

Myślałem, że już po wymianie jesteś. Czy drugi raz odmówiła posłuszeństwa? 

Ciągle ta sama, ale teraz to już tak wyje, ze wstyd wyjeżdżać :biglol:

Wczoraj odebrałem paczke z nóweczką (oczekiwanie prawie 3 tyg.), więc na dniach będzie zamonotwana ;).

Edytowane przez Matsil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam?

Ja nie mogłem niestety się pojawić ;(

życie.... jednak nie masz co żałować skoro miałeś być bez samochodu.... oglądało się kiepsko :)

 

Za to idealna okazała się bardzo mokra trasa Toru Żerań!!! Było wymagająco,  ślisko i technicznie. Najdłuższy zakręt sprawiał wszystkim tyle emocji, że do końca nie jestem przekonany czy kałuże, które tam się zbierały były tylko z wodą  :biglol:

Jesteśmy zadowoleni, że wszyscy bezpiecznie potrenowali jazdę samochodem i obyło się bez żadnych groźnych przygód.

 
Według naszych notatek, większość z Was pokonała ponad 100km po Torze w jednej sesji (poranna lub popołudniowa).
 
Rekordy padły w Mazdzie MX5 - Witka ponad 220km :)
oraz w małej Toyotce Yaris - Cruz w sesji popołudniowej zrobił blisko 200km!
 
Gratulujemy, nagrody niespodzianki będą czekały na kolejnej imprezie :)
 
Podziękowania dla Rafała za galerię zdjęć (w takich warunkach zdjęcia trzeba mocno naciskać):
Edytowane przez czwartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...