Skocz do zawartości

Ile powinien wynosić fabryczny przebieg auta w salonie ?


Kapitalista

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pewnie bardziej by się wkurzył, gdyby się dowiedział, że jego Subaru wyprodukowali w tym Szanghaju. :P

Najbardziej to się wkurzłem jak w przeddzień odbioru dowiedziałem się, że właśnie wyszedł (dziś) nowy model.......

 

AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

 

A sprzedawca mówił w sierpniu (w momencie zamówienia), że Forester jest po faceliftingu w 2015 i raczej nic nie przewidują....

 

 

Sprzedawcy często mniej wiedzą o samochodach niż oblatani klienci...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta zazwyczaj mają zostawione ze 2 litry może 3 w baku i bardzo często tylko tyle bo wcześniej panowie drajwerzy co na lorze wiozą lubią sobie "pożyczyć"

 

 

Ciekawe spostrzeżenie szczególnie gdy auto posiada sitko które nie pozwala wprowadzić do wlewu paliwa żadnego węża czy czegoś podobnego a jedynym miejscem by spuścić paliwo jest dostanie się do pompy paliwa.

Dealer (przynajmniej u nas tak jest) zawsze dolewa do nowego auta minimum 5 litrów paliwa, nie mamy blisko żadnej stacji benzynowej a jeździć nowym samochodem klienta nie wypada.

 

Kierowcy jedyne co mogą to spuścić sobie powietrze w kołach, bo już skończyły się czasy gdzie tankowało się ciężarówkę i samochód każdego z członka rodziny.

 

Co do liftu Forestera to że został zaprezentowany to jedno, to kiedy będzie wprowadzony do sprzedaży to drugie więc nie ma się co tu napalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co innego jak kupujesz rok, dwa przed liftem, a nie w przededniu. Tym bardziej, że zmiany są ogromne jak dla mnie. Np: * Obsługa Applowego Siri, które na początku przyszłego roku powinno być już w języku polskim. * Skrętne światła LED * znaczne wyciszenie drzwi i okien O nowych własnościach jezdnych nie wspominając (dla jeżdżących agresywnie). Wystarczyło wstrzymać się 2 miesiące ... Ehhh

 

zadzwon do sprzedawcy, zapytaj... powiedz, ze wolalbys po lifcie... SIP i dealerzy sa za zwyczaj dosc elastyczni jak chodzi o tego typu sprawy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kapitalista, jaka firma chce Cie skasowac 2000-2500pln za powloke na nowym aucie? :o

 

Wszystko zależy od rodzaju powłoki. Jeżeli chcesz kilkuwarstwową ceramikę o bardzo dużej wytrzymałości (9H) to oferty są od 2.000zł.

Pojedyncze roczne powłoki kosztują rzeczywiście do 1.000zł

 

np:

http://www.ceramicpro.pl/ceramiczna-ochrona-lakieru-2

 

Ja jestem po nałożeniu powłoki 4nano w trzech warstwach i zabezpiczeniu felg i wszystich szyb i skór w środku,forek wygląda super woda kropelkuje super w czasie jazdy w deszczu wycieraczki praktycznie nieużywane koszt za komplet to 2150 po małym tagowaniu,robili to od soboty rano do niedzieli wieczorem,jestem bardzo zadowolony

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

To co piszesz że dopiero będzie wkrótce zaprezentowane na targach, wyjedzie na drogi znając raczej w przyszłym roku, a nie że za kilka dni byś otrzymał w swoim samochodzie

Zgadza się. Można dodać, że opis dotyczy JDM, a więc ma nikły związek z wersjami na Europę.

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości ile taka powłoka porządnie wykonana bez korekty powinna kosztować ?

Jednoroczna od 1.000zl do 1.700zl

Pięcioletnia od 1.700zl do 2.800zl

 

Ceny te obejmują przygotowanie karoserii poprzez odtłuszczenie, usunięcie drobinek asfaltu itp, ale bez korekty (czyli bez polerki).

 

BTW: odebrałem swojego Forestera, miał na liczniku 8km, a w baku około 10-15 litrów. W salonie mówili ze dolewali paliwa, bo na fabrycznym nie dojechałyby nawet na stację oddaloną 5km od salonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...