Skocz do zawartości

Brak oświetlenia wnętrza po otwarciu drzwi


Paweł Jacher

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

 

Szukałem ale nic nie znalazłem samochód to Subaru Impreza GH 2008r, problem jest taki ze działało i nie działa :)

Konkretnie po otwarciu drzwi, wyciągnieciu kluczyka itp nie zaświeca sie lampka w podsufitce ( oczywiście przyciskiem się zaświeca), krańcówki drzwi równierz sprawne ponieważ na desce sygnalizują.

Coś czytaem o module oświetlenie czasowego jeżeli taki jest to proszę o info gdzie się znajduje ( w okolicach skrzynki bezpieczników czy może w samej lampce) a może jest inna przyczyna ? Czego szukac co kupic ? wymienic ?

 

Z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak na szybko, to chyba w instrukcji było na ten temat, m.in. jak te latające strzałki liczników wyłączyć itp. Ja mam to ustawienie przez radio zrobione, ale dziwne że działało i nie działa... Jeszcze pytanie, czy otoczka stacyjki się pali...? Jak się pali, to trzeba rozebrać tą lampkę i zobaczyć w niej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka w kolo stacyjki swieci sie prawidlowo tak jak powinna, a instrukcji nie posiadam ale skoro mowisz ze to bylo w radio ustawiane to troche lipa bo wlasnie problem tkwi w tym ze radio zmienilem na inne i mozliwe ze to wlasnie po tym przestalo dzialac generalnie nie powiazalem faktów.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka w kolo stacyjki swieci sie prawidlowo tak jak powinna, a instrukcji nie posiadam ale skoro mowisz ze to bylo w radio ustawiane to troche lipa bo wlasnie problem tkwi w tym ze radio zmienilem na inne i mozliwe ze to wlasnie po tym przestalo dzialac generalnie nie powiazalem faktów.....

...miałem na mysli kenwood navi, bo w nim są takie ustawienia. W Clarionie nie ma. Wg mnie, coś Ci nie łączy, zdejmij obudowę tej lampki i zajrzyj do środka. Ona jest trzyfunkcyjna, czyli auto/manual/off, przynajmniej trzy przewody tam dochodzą. Może cos się odpieło/poluzowało.... Jeżeli obwódka stacyjki pracuje prawidłowo, to jakieś mechaniczne uszkodzenie musi być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...