Skocz do zawartości

Luz w fotelu gt


Hiszpanu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z fotelem w gt przykręcony do auta ma luz na siedzisku, lekko chodzi przód tył oparcie wraz z siedziskiem. Od spodu jest taka linka, wiem że przykręciłem fotel nie zwracając na nią uwagę a była ustawiona krzywo, z jednej strony była bardziej do przodu a z drugiej do tyłu, może to być tego wina czy po prostu coś może być nie dokręcone? Auto jest mi potrzebne co dziennie to wolę się najpierw spytać tutaj niż wyciągać fotel i nie znaleźć przyczyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Swego czasu kupiłem fotele z GT, ten kierowcy miał luzy na siedzisku.

Po rozkręceniu i zdjęciu tapicerki z gąbką, okazalo się że blacha siedziska na mocowaniach jest spękana.

Po dodaniu-przyspawaniu wyprofilowanych pod dany kształt blaszek jest sztywno. Zabezpieczyłem całą blachę antykorozyjną farbą, zkręciłem i jest super sztywno.

Więc myślę że raczej musisz odkręcić fotel i sprawdzić.

Bo tak to tylko wróżenie z fusów co u Ciebie może być.

Wyjęcie fotela i rozkręcenie go to 1godzinka bez pospiechu.

Edytowane przez MacGregor
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Trochę mineło czasu ale trudno. Fotel rozebrałem i na stelażu tym od siedziska jest wszystko w porządku. Nic nie jest oderwane. Gdzie dalej szukać? Na oparciu? W rękach jest sztywne nie ma luzu. Ten mechanizm od regulacji oparcia też jest sztywny nie ma żadnego luzu.

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Jak by ktoś w przyszłości miał podobne problemy, to u mnie jakiś samobójca słabo poskręcał fotel i dodał w jedno miejsce jedną podkładke za dużo. Po ponownym i sensownym skręceniu fotela luz zmniejszył się o połowę, pozostał jakiś mały na szynach. Ale na sąsiednim fotelu jest taki sam to pewnie ten typ tak ma.

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nie duży ale łapiąc za oparcie, myślę że twoim sposobem będzie tak samo. Dokładnie sprawdzę jutro, ale co siedzę w jakimś starszym aucie to sprawdzam ten luz i inne auta mają podobny, niektóre nawet jeszcze gorzej. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...