Skocz do zawartości

subaru forester obroty po wciśnięciu sprzęgła rosną


MorcinR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam problem z moim subaru foresterem z 2005 roku 2.0 benzyna. Jak przejadę kilka kilometrów i np. skręcam wciskam sprzęgło obroty spadają do 1 tyś i zaraz rosną nawet do ponad 2 tyś. znajomy który się trochę zna odpiął na chwilę licznik i taka sytuacja w ogóle się nie powtarzała, obroty spadały i było jak powinno być, jak znowu podpiął dalej rosną, pomóżcie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem tylko przykład jak jadę prostą drogą np 70 km/h a mam skręcić w jakies podwórko przy drodzę to raczej wciskam sprzęgło i redukuje bieg i hamuję wtedy mi spadają obroty i zaraz rosną - jak jest na sprzęgle,

...ja tak miałem, jak mi się zachciało wyczyścić przepustnicę bez jej zdejmowania... Napsikałem do środka dedykowanego szuwaksu, odczekałem zgodnie z instrukcją, przepaliłem samochód i zonk... Nie powiem, żeby to było złe, bo przy zmianie biegów ciągle miałem odpowiedni moment obrotowy. Odkręciłem przepustnicę, wyczyściłem dokładnie, wyczyściłem filtr paliwa, wymieniłem uszczelkę, skręciłem, podłączyłem, skasowałem dwa błędy (włączyłem silnik bez podłączonego przepływomierza i przepustnicy) i hula jak marzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...