Jump to content

Poprzeczki do relingów forester 2006 r poszukuje

Rafi2.0
 Share

Recommended Posts

Witam, Jak w temacie...jest dramat z tego typu sprawami...nie mogę znaleść przyzwoitych poprzeczek do relingów z Forka 2006r... jeśli ktoś by miał na sprzedaż ewentualnie porzyczyć na długi weekend .... byłbym wdzięczny za wszelkie info...Rafał 502266880...

Witaj...szerokość na froncie - 98cm, w środku 95cm, na końcu auta 90cm...tak trochę taliowane jest. Ale bardziej się obawiam tego czy będzie pasować do mojego - Forek 2 ...który ma zintegrowane relingi...a 3-ka ma takie osobne...

Wogóle to przykro mi z powodu tej kradzieży.... [edycja] na pal wbić...tylko.

jak coś proszę o telefon - lub puść na priv swój to się dogadamy...Pozdro

Nie wiem dlaczego nie mogę linku z allegro wkleić... Admini zablokowali? Poszukaj na allegro w bagażnikach -> bazowe -> na relingi. Wpisz "Forester Bisonte". Allegro pokazuje cenę 249, w opisie 239 PLN.

Mam je, chyba jedyne na allegro do Forka z relingami zintegrowanymi, firmy BISONTE, cena jedynie 239 zł, aluminiowe, są super. Mam już kilka lat i sobie chwalę.

Fajne jest to, że nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kluczy imbusowych do zakręcania, klucze są wbudowane w obudowę profilu. I każdy jest zamykany na zamek, czyli aż 4 zamki.

Edited by Wiatrak
  • Upvote 1

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

O ile mi wiadomo, to Opel Vectra C kombi i Signum mają identyczne zintegrowane relingi :) Tylko długość belek zapewne inna. Zrobię przymiarki i napiszę.

Zostały mi belki z Forestera Mount Blanc, a Opla żona ujeżdża ;)

Sent with Tapatalk

Edited by sredniaq