Skocz do zawartości

Poprzeczki do relingów forester 2006 r poszukuje


Rafi2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jak w temacie...jest dramat z tego typu sprawami...nie mogę znaleść przyzwoitych poprzeczek do relingów z Forka 2006r... jeśli ktoś by miał na sprzedaż ewentualnie porzyczyć na długi weekend .... byłbym wdzięczny za wszelkie info...Rafał 502266880...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj...szerokość na froncie - 98cm, w środku 95cm, na końcu auta 90cm...tak trochę taliowane jest. Ale bardziej się obawiam tego czy będzie pasować do mojego - Forek 2 ...który ma zintegrowane relingi...a 3-ka ma takie osobne...

 

Wogóle to przykro mi z powodu tej kradzieży.... [edycja] na pal wbić...tylko.

 

jak coś proszę o telefon - lub puść na priv swój to się dogadamy...Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie mogę linku z allegro wkleić... Admini zablokowali? Poszukaj na allegro w bagażnikach -> bazowe -> na relingi. Wpisz "Forester Bisonte". Allegro pokazuje cenę 249, w opisie 239 PLN.

 

Mam je, chyba jedyne na allegro do Forka z relingami zintegrowanymi, firmy BISONTE, cena jedynie 239 zł, aluminiowe, są super. Mam już kilka lat i sobie chwalę.

 

Fajne jest to, że nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kluczy imbusowych do zakręcania, klucze są wbudowane w obudowę profilu. I każdy jest zamykany na zamek, czyli aż 4 zamki.

Edytowane przez Wiatrak
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od jakiegoś czasu rozglądam się za samymi poprzeczkami ale nie mogę natrafić na takie jak niżej w linku, (zależy mi aby nie wystawały na boki poza relingi) ma ktoś wiedzę gdzie tego szukać?

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9a/03-05_Subaru_Forester_X_2.jpg

03-05_Subaru_Forester_X_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

O ile mi wiadomo, to Opel Vectra C kombi i Signum mają identyczne zintegrowane relingi :) Tylko długość belek zapewne inna. Zrobię przymiarki i napiszę.

 

Zostały mi belki z Forestera Mount Blanc, a Opla żona ujeżdża ;)

 

 

Sent with Tapatalk

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...