Skocz do zawartości

krótka skrzynia impreza gt


0pieka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj pojezdzilem trochę po patelniach w walimiu i po sporej ilości przejazdów obróciło mnie, no trudno, zdarza się nowemu... ale w momencie gdy wrzuciłem wsteczny i zaczelem puszczać sprzęgło auto zamiast płynnie jechać zaczęło robić żabki, dodam że jak zjechalem chwilę na parking to szału nie było, dalej to samo, ale gdy zrobiłem z 20km i rzuciłem hasło znajomemu ze szarpie kazał pokazać, ale niestety (a może i stety) wszystko już było normalnie , ktoś ma może Panowie jakiś pomysł? Z góry dzięki za odpowiedzi, o skrzyni mówię krótką bo tak poprzedni właściciel mówił, vmax 215-220 jakoś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, czyli jeżeli jest na wymarciu to tylko wymiana wchodzi w grę? Czy może teraz da się zrobić jakiś serwis żeby było lepiej? Nie ukrywam że czasami szybciej pojezdze, może nie jak wczoraj ze tylko patelnię to będzie miało lżej, no ale wiadomo, nie chciałbym też stanąć gdzieś daleko od domu (o ile oczywiście tak jest ze auto staje jak wisko padnie) , zmiana oleju i takich rzeczy Też nic nie zmieni?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś na dolnymslasku regeneruja? I ile by mogła trwać taką regeneracja czy ktoś z was się może orientuje? :)

Właśnie te żabki na prostych kołach (na skreconych też) po prostu uczucie jak by coś chciało zahamować auto, jak by coś zablokowane było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdziłem, jednak na prostych jest względnie jeszcze, na skreconych gorzej, chodz wydaje mi się ze nie ma reguły:)

Przeczytałem też ze to może być jakas luzna śruba, tylko nikt nie umiał wytłumaczyć o co dokładnie chodzi, prawda by to mogła być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiele byś za nią chciał naszych polskich narodowych zielonych? :)

Teoretycznie jestem umówiony na regenerację ale jeżeli coś ciekawego zaoferujesz

niedużo 1100 zeta , napisałem że idealna na bebechy bo wyje w mniej dyfer  a cała reszta jest okej , miałem ją zostawić sobie w razie awarii , ale i tak szukam czegoś typu 6mt na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, póki co telefonicznie, ale jak zajade na miejsce to gość mówi że pierw sprawdzi potem będzie działał żeby nie wyszło tak że problem jest np ze szpera.

A kolego dzięki za chęci z tą skrzynią ale tu jednak mam w takiej samej cenie regenerację, co nie ukrywam jest mi bardziej na rękę tym bardziej że jest 36 miesięcy gwarancji:) Ale dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wiem ze odkopuje troche temat, ale ja mam problem z innej beczki, mianowicie mam problem ze wstecznym, gdy próbuje cofnąć auto jak by ktoś co ułamek sekundy hamowal, zamiast cofać robi żabki, dodam ze jak nie ma obciążenia (auto na podnośniku) to wtedy jest idealnie bez problemu, tak samo jezeli znajomi unieśli tyl na ile to możliwe (czyli tyl ma lżej) to tez jak by łatwiej się cofało, jedyne kiedy można w miarę cofać to na minimalnie puszczonym sprzęgle;/ ale i tak skacze caly motor skrzynia i wszystko inne , jak by zaraz z poduch miało wyskoczyć. dodam ze wisko dziś założone zregenerowane a olej w skrzyni to valvoline 75w90 , w dyfrze jeszcze motul z tego co pamietam, ogolnie skrzynia krotka ale oznaczenia nie pamietam na ta chwile bo dzis zestresowany pół dnia chodzę...:) wiem ze vmax 220 i przełożenie 4.44 do tego szpera z tylu. dodam tez ze przy redukcji z 3 na 2 jest odczuwalne rowniez takie jakby szarpanie, ale nie za kazdym razem.

czy to padnieta skrzynia?

jezeli tak to regeneracja czy wymiana ?

i gdzie w okolicy dolnego śląska? do MTS nie mogę się dodzwonić i dopisac od dłuższego czasu wiec ich odpuszczam;/

 

(Ps. Da się skasować post z telefonu? Bo wcześniej w złym dziale napisałem przez przypadek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...