Skocz do zawartości

Błotnik do dziada


dareq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Poszukuje od jakiegoś czasu lewego błotnika przód do mojego dupowozu

Pomału skoczyły mi sie miejsca gdzie mógłbym taki dostać i na chwile obecna pozostaje chyba sciągnąć nowy oryginał z Japonii.

Przerabiałem Allegro , olx,hurtownie etc etc. Amba :(

 

Może ktoś cos ? Liczę sie z tym ze chyba nikt ale zapytać można.

Ktoś ma doświadczenie zamówień z Japonii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i dupa. Nie wiem gdzie kto zacisnął, nie doinformował się ale po 3 tyg oczekiwania Subaru powiedziało, że błotnika nie będzie bo nie ma w Japonii...mogą go zrobić ale to kolejne 3 tyg i juz nie bardzo mi się chce w to wierzyć :(

 

Pytanie zdesperowanego bo pewnie nikt nie ma na sprzedaż ...czy z espero ktoś próbował podpasować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa. Nie wiem gdzie kto zacisnął, nie doinformował się ale po 3 tyg oczekiwania Subaru powiedziało, że błotnika nie będzie bo nie ma w Japonii...mogą go zrobić ale to kolejne 3 tyg i juz nie bardzo mi się chce w to wierzyć :(

 

Pytanie zdesperowanego bo pewnie nikt nie ma na sprzedaż ...czy z espero ktoś próbował podpasować ?

To w jakimś ASO tak powiedzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

570 zł

 

Wojto, te złomowisko co mi dałeś namiary niestety nie ma błotnika :(

 

Dzięki za podpowiedzi i bede wdzięczne za następne.

Ma ktoś może możliwość porównać błotnik pierwszej i drugiej generacji ? Chodzi mi o samo nadkole bo góra wiadomo , jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik z tego co wiem to różni się wycięciem na kierunek mam auta przed i po lifcie oba w jednym miejscu będą w sobotę to obejrzę dokładnie ale do przedlifta pasuje nadkole poliftowe. Może chcesz jakieś zdjęcia? A na ten szrot też może w sobotę podjadę to zobaczę czy na pewno nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...