Jump to content

Błotnik do dziada

dareq
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie. Poszukuje od jakiegoś czasu lewego błotnika przód do mojego dupowozu

Pomału skoczyły mi sie miejsca gdzie mógłbym taki dostać i na chwile obecna pozostaje chyba sciągnąć nowy oryginał z Japonii.

Przerabiałem Allegro , olx,hurtownie etc etc. Amba :(

Może ktoś cos ? Liczę sie z tym ze chyba nikt ale zapytać można.

Ktoś ma doświadczenie zamówień z Japonii ?

• 4 weeks later...

No i dupa. Nie wiem gdzie kto zacisnął, nie doinformował się ale po 3 tyg oczekiwania Subaru powiedziało, że błotnika nie będzie bo nie ma w Japonii...mogą go zrobić ale to kolejne 3 tyg i juz nie bardzo mi się chce w to wierzyć :(

Pytanie zdesperowanego bo pewnie nikt nie ma na sprzedaż ...czy z espero ktoś próbował podpasować ?

No i dupa. Nie wiem gdzie kto zacisnął, nie doinformował się ale po 3 tyg oczekiwania Subaru powiedziało, że błotnika nie będzie bo nie ma w Japonii...mogą go zrobić ale to kolejne 3 tyg i juz nie bardzo mi się chce w to wierzyć :(

Pytanie zdesperowanego bo pewnie nikt nie ma na sprzedaż ...czy z espero ktoś próbował podpasować ?

To w jakimś ASO tak powiedzieli?

570 zł

Wojto, te złomowisko co mi dałeś namiary niestety nie ma błotnika :(

Dzięki za podpowiedzi i bede wdzięczne za następne.

Ma ktoś może możliwość porównać błotnik pierwszej i drugiej generacji ? Chodzi mi o samo nadkole bo góra wiadomo , jest inna.

Błotnik z tego co wiem to różni się wycięciem na kierunek mam auta przed i po lifcie oba w jednym miejscu będą w sobotę to obejrzę dokładnie ale do przedlifta pasuje nadkole poliftowe. Może chcesz jakieś zdjęcia? A na ten szrot też może w sobotę podjadę to zobaczę czy na pewno nie ma.

@@dareq, Źle doczytałem, myślałem, że chcesz przed i poliftowy porównać a jak z legacy II to nie wiem ale fotki może mi się uda zrobić. Chyna że poproś na forum niech ktoś zrobi i podeśle.

Nie chce krakać Panowie dopóki nie będę miał w rękach ale dostałem info, że moj błotnik będzie jutro albo w poniedziałek w serwisie do odbioru ! Spokojnie....muszę panować nad emocjami ale jest cieżko :)