Skocz do zawartości

Delikatne stuknięcie i szarpnięcie przy ruszaniu na 1 - Lanos WRX


mar3k

Rekomendowane odpowiedzi

hej, 

 

ja z drobnym pytanie, bo nie wiem czy już mi się kompletna panika włącza z tym autem czy faktycznie coś jest nie tak.. ale zauważyłem, że przy ruszaniu na jedynce (i też nie w 100% przypadków), nie ważne jak powoli nie ruszam i delikatnie i z jakich obrotów, czuć bardzo delikatne szarpnięcie(gdzies w okolicy 3/4 puszczonego sprzęgła) i bardzo lekkie stuknięcie, wrażenie jakby sie coś 'zapinalo'. Na innych biegach problem nie występuje (łącznie z wstecznym biegiem). 

 

Furka ma 113k przejechane i sprzęgło było robione jakies 10k temu, tak że to raczej nie to.. też jakiegoś upalania nie stosowałem, raczej ruszam delikatnie.. 2 -3 ruszenia z 3.5/4k zrobiłem w w czasie szkolenia SJS i w dodatku ze śliskiego, plus ten dźwięk występował już wcześniej.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówią ze nadgorliwość gorsza od faszyzmu..  tak czy inaczej do zamknięcia już temat, bo rozwiązany problem, podjechałem do mechanika sprawdził co i jak, i  coś tam się obija ale nic co by mogło zrobić jakąs krzywde. 

 

przy okazji @@dragoon89,.. stujkący pedał sie 'naprawil' po kielcach, już nie stuka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...