Jump to content

Limitowane wersje Imprezy.

wielkopolanin
 Share

Streetracing to...  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Wiele już było powiedziane na temat St 22B, ale przecież to tylko jedna z wielu limitowanych wersji. Dla mnie genialna jest jeszcze RB5 - po prostu strasznie widzi mi się ten kolor (blue steel) i detale wyposażenia.

legenda:

RB5 - od Richard Burns, numer startowy w RSMŚ - 5

wyprodukowano 444 sztuki, tak dla przekory, bo przecież z imprezą kojarzy sie 555...

moc 218 KM, choć często montowano zestaw Prodrive - 240 KM, basowy wydech, 17" koła, duży spoiler.......po prostu cudo.

Co wy na to?

Może jeszcze jakieś inne edycje Imprez lubicie?

Rowniez wspomniana Impreza S203 jest strasznie fajna. A tak poza tym, to ktos wspomnial o Imprezie w USA z 2,5 l silnikiem, turbo i 300km. Nie wiem, czy to limitowane, ale brzmi ciekawie.

Zastanawiam sie nad innymi,

ThanJu

P.S. Blagam, nie wymieniajcie Electry, bo to najbrzydsza oficjalna Impreza, jaka widzialem! 8)

Wiele już było powiedziane na temat St 22B, ale przecież to tylko jedna z wielu limitowanych wersji. Dla mnie genialna jest jeszcze RB5 - po prostu strasznie widzi mi się ten kolor (blue steel) i detale wyposażenia.

To zeby jeszcze zamieszac powiem, ze ta na zdjeciach to Impreza RB5 z dolozonym duzym spoilerem z STi Type V :-) i nie ma WR Enhancement Package (tego, ktory elektroniką i innymi rurami intercoolera wyciskał 240KM oraz zmieniał nastawy zawieszenia).

Natomiast najwazniejszym usprawnieniem RB5 bylo seryjne montowanie quickshifta produkowanego przez Prodrive. Aha, sztuka na zdjeciach ma zdjęte kapsle z reflektorów (które w RB5 w przeciwieństwie do normalnej Imprezy są dodatkowymi długimi - produkcji PIAA - nie przeciwmgielnymi).

Azrael: Bardzo mozliwe, ja tylko gdzies cos tutaj ujzalem na ten temat i tak mi sie to do glowy wbilo. Zobacze na stronie Subaru USA, czy tam czegos nie ma. No chyba, zeby nam Dyrekcja pomogla, jesli cos wie na temat odleglego, amerykanskiego rynku. :D

pozdrawiam,

ThanJu

Azrael: Bardzo mozliwe, ja tylko gdzies cos tutaj ujzalem na ten temat i tak mi sie to do glowy wbilo. Zobacze na stronie Subaru USA, czy tam czegos nie ma.

No ja wiem że nowy STI na USA ma 2.5 litra ale nie wiem czy chodzi Ci o to właśnie auto.

Azrael

chyba nie mówisz o tym żółtym WRX'ie? o gustach sie co prawda nie dyskutuje, ale powinni tego zabronić - żółtym WRX'om mówimy (tzn ja mowie, ale w "misiu" bylo mowimy), no wiec parowkowym skryto...zagalopowałem sie...żółtym WRX'om mówimy NIE !!!

• 10 years later...

>10lat

to już nawet nie archeologia, to archeoarcheologia ;D

10 lat temu szanowne forum zapomniało o limitowanym Gravel Express :D