Skocz do zawartości

Bluetooth nie czyta sms


Andnal

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni temu zmieniłem telefon, wcześniej miałem na "windowsie" teraz na androidzie. Na windowsie bez problemu pani automat czytała smsy przychodzące, teraz na androidzie milczy. Czy u Was,  telefon na androidzie BT (pani automat) czyta  smsy? Czy muszę coś włączyć w telefonie?(chociaż już chyba wszystkiego próbowałem)


Ponawiam moje pytanie: Czy ktoś z Was odbiera przez BT smsy przychodzące, mając telefon na androidzie? Bo nie wiem czy to sprawa systemu w telefonie, czy jest jakiś inny problem? Będę wdzięczy za odp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:th_dash:

p.s. czemu cofasz się z softem ?

Nie cofam się, wcześniej miałem na windowsie, teraz na androidzie i troszku żałuję. Wziąłem od kolegi telefon na windowsie i działa, aż miło. Sprawdzałem dwa telefony na androidzie i lipa. Troszkę mi tego brakuje, bo wcześniej pani fajnie czytała te smsy i dopytywała czy oddzwonić, czy rozłączyć a teraz... :th_dash:. Swoją drogą dlaczego na androidzie BT nie czyta tych smsów?, przecież na ogół większość telefonów jest na androidzie. Dlaczego BT, zrobili pod windows? Pytania chyba raczej retoryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polsku można ściągnąć Cyberon Voice Commander (płatna przy zakupie), pyta po polsku czy oddzwonić, zadzwonić, uruchomić program, muzykę itp. Korzystałem kiedyś ze słuchawką BT, bo telefon nie posiadał głosowego wybierania. Bardzo sobie chwaliłem. Nie wiem jednak jak to działa z naszym zestawem w XV i czy smsy też jest w stanie czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

SMS-sy czyta raczej smartfon nie sam BT chyba że ma profil r-SAP

Kolego masz rację, przetestowałem trzy telefony, te które miały funkcję SAP działało. Mój xperia Z3 compact nie ma tej funkcji.

Po polsku można ściągnąć Cyberon Voice Commander

Teraz zastanawiam się nad tym lub czymś podobnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...