Skocz do zawartości

wyje powyzej 220km/h


namiot

Rekomendowane odpowiedzi

 

A to ciekawe... ostatnio zamykałem budzik w gieteku i nic nie wyło...  ;) jakie macie EGT przy takim upalaniu?

Drażnij ich dalej to dostaniesz bana za prowokację! A tak w ogóle to masz kiepski budzik  :biglol: mój się zamyka zaraz po przekręceniu kluczyka .....

 

Ja nikogo nie drażnię, jeżdzę bardzo odpowiedzialnie!... coś masz zepsute kolego to subaru, skoro budzik się zamyka przy starcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja nikogo nie drażnię, jeżdzę bardzo odpowiedzialnie!... coś masz zepsute kolego to subaru, skoro budzik się zamyka przy starcie
 

Żeby tylko jeden! Dwa się zamykają :yahoo: Przynajmniej na chwilę! A zepsute to masz Ty bo Ci brakuje abs, esp, asr, siedemnastu airbag, 20 głośników Bose itd ..... i jeszcze masz mapę do oszukiwania kontroli czystości spalin jak w VAG! I jak Ci teraz w dziubku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nikogo nie drażnię, jeżdzę bardzo odpowiedzialnie!... coś masz zepsute kolego to subaru, skoro budzik się zamyka przy starcie
 

Żeby tylko jeden! Dwa się zamykają :yahoo: Przynajmniej na chwilę! A zepsute to masz Ty bo Ci brakuje abs, esp, asr, siedemnastu airbag, 20 głośników Bose itd ..... i jeszcze masz mapę do oszukiwania kontroli czystości spalin jak w VAG! I jak Ci teraz w dziubku???

 

 

No rzeczywiście u mnie trochę łyso... ale nic nie wyje a budzik zamykam dłużej niż przez kilka sekund :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...