Skocz do zawartości

Tłumik końcowy Prodrive do S-turbo


demasoni

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w tym momencie w moim Forku S-turbo pełny układ wydechowy Hayward & Scoot i zastanawiam się nad tłumikiem końcowym Prodrive, tu moje pytanie czy prócz wieszaków coś jeszcze jest do przerobienia czy normalnie podejdzie bez większych problemów do H&S, oraz czy wogóle jest sens to zmieniać? Nie ukrywam że dźwięk H&S sama przyjemność, ale tak do 90 ki, potem robi się troszkę głośno, jak to wygląda przy końcówce Prodrive, może ktoś doświadczony doradzi czy gra jest warta świeczki, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tym momencie w moim Forku S-turbo pełny układ wydechowy Hayward & Scoot i zastanawiam się nad tłumikiem końcowym Prodrive, tu moje pytanie czy prócz wieszaków coś jeszcze jest do przerobienia czy normalnie podejdzie bez większych problemów do H&S, oraz czy wogóle jest sens to zmieniać? Nie ukrywam że dźwięk H&S sama przyjemność, ale tak do 90 ki, potem robi się troszkę głośno, jak to wygląda przy końcówce Prodrive, może ktoś doświadczony doradzi czy gra jest warta świeczki, dzięki

Ja miałem u siebie serię i tylko końcowy prodrive i przyznam, że było nawet trochę za cicho, więc myślę, że jeżeli dołożysz końcówkę prodrive do reszty H&S, to powinno być akurat :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli szukam takiego, czy 800zł za taki końcowy to dobra cena? w sumie tak bardzo nie spieszy mi się z tym, mam inne ważniejsze rzeczy do zrobienia przy Forku a to może chwile poczekać, ale jakby ktoś miał taki to chętnie kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz układ dedykowany do forestera? Bo niestety u mnie końcówka z imprezy była zbyt krótka i opalała zderzak. Mi to zbytnio nie przeszkadzało, szczególnie, że miałem wcześniej magnexa, który wstępnie go przypalił ;). Swoją drogą myślę, że mógłbyś też o nim pomyśleć. Fakt, był trochę głośniejszy, ale dźwięk dużo przyjemniejszy. Polecany zresztą przez wielu forumowiczów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc powoli zaczynam się rozglądać, a jeśli chodzi o przeróbki to faktycznie trzeba końcówkę przerobić, dodam fotkę dokładnie tego samego układu wydechowego H&S zamontowanego w S-turbo i w GT-ku, Forek musi mieć wydłużony o jakieś 10cm


Bright miałeś rację :)

post-15714-0-21978500-1441479407_thumb.jpg

post-15714-0-78595100-1441479411_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie znajomo wygląda srebrny Forek... :P

Nie jestem pewien czy zmiana tłumika z H&S na Prodrive będzie jakąś większą zmianą. Tak jak Ci mówiłem wcześniej, szybciej efekt da dołożenie CP z tłumikiem.

 

Ja dospawałem jakieś 8-9 cm jeśli dobrze pamiętam do końcówki, żeby nie opalało zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...