Skocz do zawartości

Zawieszenie...


Toudie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem od niedawna posiadaczem Legacy 2.5 automat B+LPG,które posiada zawieszenie pneumatyczne i mam takie pytanie, czy prześwit miedzy kołami a nadkolem powinien byc wiekszy z przodu czy z tyłu???  


Dodam jeszcze że z moich dzisiejszych obserwacji i pomiarów wychodzi że lewy przód w porównaniu do prawego jest wyzszy i z czym to może byc związane,czy ktos kiedys spotkał sie z takim przypadkiem???...   

 

Na photo  tak to wygląda

post-22988-0-34577500-1440256100_thumb.jpg   lewa strona

 

post-22988-0-55326000-1440256187_thumb.jpg   prawa strona

Edytowane przez Toudie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że oba przednie amorki były montowane pół roku temu przez poprzedniego  właściciela i ewidentnie widac że lewy przód jest wyższy :( ... Dzisiaj trochę poszukałem i podzwoniłem i dowiedziałems ie że kompresor był wymieniany i wiązało się to z lutowaniem kabelków. 

 

Załączam zdjęcie

 

post-22988-0-62987900-1440435682_thumb.jpg

 

Może tutaj coś pomieszali ale niestety nie wiem jak to sprawdzić może ktoś jest bardziej w tym obeznany.

 

Aaa Wojt_O,kiedyś czytałem że amorki tylne z outback-a moga pasować i że wtedy tył wyżej stoi.

Edytowane przez Toudie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa Wojt_O,kiedyś czytałem że amorki tylne z outback-a moga pasować i że wtedy tył wyżej stoi.

 

Też tak słyszałem ale w OBK też jest nivo .. Co do kabli to niestety nie pomogę, swap na klasyczne amory przeprowadzał u mnie również poprzedni właściciel więc nie wiem jak układ wygląda od "kuchni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem szukać w internecie czegoś o układzie pneumatycznym w subaru ale tylko znalazłem budowę kompresora,może ktoś inny coś bedzie wiedział.


A czy może to mieć związek ta nieregularna wysokość zawieszenia ze złą pracą tego rozdzielacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być jakieś oznaczenia na siłownikach porównaj numerki może długość

dla mnie ewidentnie jest przekombinowana ta strona - może oszczędność przed sprzedażą

co do amorka prawej strony nie wydaje mi się aby puszczał prawa strona jest ok do lini auta i wysokości z tyłu

Edytowane przez mariuszsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...