Skocz do zawartości

subaru brat


akarso

Rekomendowane odpowiedzi

to jest chyba mega rzadkość, ja nawet za oceanem tego nie widziałem.

autralijczycy sie tym po interiorze rozbijaja chyba do tej pory, ale czy to gdzie indziej bywa to nie wiem, dopiero na etapie czytania jestem

 

tak se kombinuje, bo szukam od pewnego czasu jakiegos funcar-a, takiego co by mozna nim po odludnych polach pohasac, ale nie wolowatego diesla do przepraw, tylko zwawego czegos, i innego niz samurai. Myslalem o jeepie cherokee, ale takie subaru offroadowe to dopiero by bylo cos - rzadkie i z charakterem. Tylko ze pewnie szkoda by bylo mi to katowac w terenie, jesli nawet udalo by sie zakupic, wlasnie ze wzgledu na wartosc kolekcjonerska ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak se kombinuje, bo szukam od pewnego czasu jakiegos funcar-a, takiego co by mozna nim po odludnych polach pohasac, ale nie wolowatego diesla do przepraw, tylko zwawego czegos, i innego niz samurai. Myslalem o jeepie cherokee, ale takie subaru offroadowe to dopiero by bylo cos - rzadkie i z charakterem. Tylko ze pewnie szkoda by bylo mi to katowac w terenie, jesli nawet udalo by sie zakupic, wlasnie ze wzgledu na wartosc kolekcjonerska ;-)

 

cheeroke w terenie zachowuje sie tak samo jak x3 albo x5 czyli nijak

 

kup sobie krotkiego patrola, albo wlasnie samuraia (tylko go podnies i zaloz wieksze opony) i bedziesz zadowolony - szerokim nie poganiasz w terenie za bardzo (poza tym jest zajebcie awaryjny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cheeroke w terenie zachowuje sie tak samo jak x3 albo x5 czyli nijak

no, to chyba zalezy od rodzaju reduktora, zreszta generalnie jeepa sie nie kupuje, tylko buduje ;-)

 

ale nie na podstawie szerokiego.

 

lepiej juz zaczac sie bawic z wranglerem, land cruiserem i patrolem (oczywiscie krotkimi wersjami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja widze, ze jako jedyny jezdzilem takim bratem.

w 1980 roku w berekely w Californi, jeden znajomy mial. I z tylu na pace mialo to dwa palistowe siedzonka, jak na stadionie, do budy, tylem do kier jazdy przyczepione.

U nas by zabili za to panowie policjanci.

male to bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja widze, ze jako jedyny jezdzilem takim bratem.

w 1980 roku w berekely w Californi, jeden znajomy mial. I z tylu na pace mialo to dwa palistowe siedzonka, jak na stadionie, do budy, tylem do kier jazdy przyczepione.

usuneli to chyba w '84

 

w serii to za mocne nie bylo, ale jako baza do przerobek fajne jest, na cardomain pare przykladow...

 

a to ze jezdziles bratem to na Twoim miejscu bym se w podpis wstawil ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...