Jump to content

Fotel STI 03-07 w Impreza GT

Recommended Posts

Szanowni,

czy jest sens ? Wiem, że niektórzy stosują takie zmiany ale też słyszałem opinie, że jest za wysoko?

Ktoś może rzetelnie coś napisać na te temat?

i drugie pytanie czy taki manewr jest P&P czy coś trzeba przy mocowaniach przerabiać?

pozdrawiam

Jacek

W mojej ocenie fotele z gt są lepsze, zapewniają lepsze trzymanie boczne i są wygodniejsze (dla mnie).

Montaż fotela z sti 03-07 jest plug and play, jednakże będziesz siedział troszkę wyżej. Jesli fotel z gt jest dla Ciebie za nisko posadowiony, to jest to jakas opcja.

z tego co testowałem na sobie, to jedynie fotele z bug'a (01-02) były fajne, późniejsze to już "nie to", a i tak najwygodniej i najlepiej już od 6 lat siedzi mi się w fotelach z GC8, na tyle dobrze, że wsadziłem takie również do Forka.

Ja mam chyba z MY'05. Niestety jest dużo wyżej. Ja juz się przyzwyczaiłem, ale wysokie osoby będą walić glowa w podsufitke.

Fotel pasował plug & play, musiałem tylko przełożyć mocowania pasów.

Myślałem, że można jakoś przełożyć cały dolny stelaż, ale raczej duża rzeźba, bo mocno się różnią. Gdzieś nawet mam zdjęcia...

Tylna kanapa tez pasuje.

Fotel pasował plug & play, musiałem tylko przełożyć mocowania pasów

to dziwne, bo u mnie widać niezłą rzeźbę:

201507221_wqnaqxn.jpg

201507221_wqnaqna.jpg

Chłopaki podepnę się z pytaniem pod temat żeby nie zaśmiecać, szukam fotela kierowcy na przekładkę właśnie do gc8 sti Ra, podobno z gt-ków pasują, lub są te same, tylko jak oglądam oferty to nigdzie nie widzę w fotelach z gt takich dwóch dużych pokręteł z boku fotela do regulacji siedziska, czy tylko jdmy to mają czy jakoś nie trafiłem na właściwy fotel? Pozdrawiam