Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Kytutr napisał:

Z tego, co czytam na czeskich portalach, to przynajmniej do środy są ostrzeżenia: 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pocasi-utery-komplikace-dopravni-informace-snezeni-silny-vitr.A190115_071425_domaci_lesa

https://liberecky.denik.cz/zpravy_region/zima-na-severu-ztraceni-bezkari-v-jizerkach-a-pres-200-vyjezdu-hasicu-20190114.html

Na drodze nr 10 od granicy (Jakuszyce) w głąb Czech były wczoraj utrudnienia - ciężarówki, które utknęły w śniegu oraz połamane drzewa.

 

Ja w piątek miałem taką małą wycieczkę Praga-Wrocław-Praga. Było wspaniale. Do jechałem przez Trutnov i Adršpach - piękne widoki oraz utrzymane na biało, ale przejezdne, drogi w Czechach. Jak wracałem (przez JG i Jakuszyce), to miałem identycznie jak kolega w Beskidach (patrz poprzednia strona tego wątku). Od Jakuszyc do miejscowości Železný Brod jazda po śniegu, maksymalnie 30 km/h. Pedału hamulca praktycznie nie dotykałem, wykorzystałem tryb sportowy i trzymałem auto na 2. lub 3. biegu. Fajna jazda, ale powolna. 

Jeśli więc do CZ pojedziesz Subaru, to zatrzymają cię dopiero połamane drzewa na drodze ;)

 

 

 

Niestety nie Subaru :(

 

Czyli poczekam i zobaczę co się będzie działo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych kilku zawiejach w polach 50-70cm. Zaspy od 0,7-2m. Drogi w promieniu 5km to już od kilkunastu dni białe. Wąsko, bandy... 40 lat żyje w górach i tylko z czasów dzieciaka pamiętam takie zimy. Do tego powyżej 0 stopni wychodzi sporadycznie, a tak to na  - nusie. Nie odśnieżam już nawet, bo babcia się drapie. Zabawy co nie miaraIMG_20190115_182732.thumb.jpg.5186e5d56f38a9f09adb3515430eef8b.jpg ;)

  • Super! 7
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tak... :D
Wybaczcie moje wstawki, ale ta radość, jeszcze nad tym nie panuje... 
No i wybaczcie mojej lubej, która z lekka się bała.  :P
Niestety... śniegu dużo ale temperatura w okolicach 0*C-2*C, śnieg mokry i śliski. 
I z kamerki nie widać wielkości mojej góry, jest spora. :D

A to brzęczące coś, to plastik z opakowania tortu. :biglol:
 

 

Edytowane przez thomson0073
  • Super! 3
  • Haha 2
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne masz te ledy od oświetlenia tablicy, sieją aż na ziemię za samochodem.

To nic. Ośką też się da. Wiem, bo ostatnio testowałem żonowóz, podobno lepszy niż Subaru :P
Ale ....
b08a3cc7ee74735a7318ab028ae07e77.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ma to jak Subaru


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łi tam, na żywo jest majonez - świecą o połowę słabiej od wszystkich innych aftermarkjetów chińskich jakie sobie większość powsadzała.

Wszystkie te "lampki wstydu" świecą na ziemię za autem. Jeśli to widać to już jest źle.

Dodatkowe nielegalne oświetlenie...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...