Jump to content
devlin

Biale z nieba leci!

Recommended Posts

12 godzin temu, HoQ napisał:

Beskidzkie przełęcze dziś z warunem 10/10 :)

IMG_20190110_220528_HHT.thumb.jpg.b75ee36010d461b747a375d2bf30b5be.jpg

Srebrne legacy kombi? Jak tak to podłączyłem się za Tobą z przegibka i później w lewo na porąbke. Ja skręciłem na kocierz, a legacy pojechało dalej główną. Wnioskuje, że mogłeś być to ty bo linia przejazdu była typowa dla kierownika subaru w zimie:D

3 godziny temu, beemowiec napisał:

Srebrne legacy kombi? Jak tak to podłączyłem się za Tobą z przegibka i później w lewo na porąbke. Ja skręciłem na kocierz, a legacy pojechało dalej główną. Wnioskuje, że mogłeś być to ty bo linia przejazdu była typowa dla kierownika subaru w zimie:D

Hah nie inaczej :) Dobrze widziałem w lustrze BMW X3/X5?

Wszystko się zgadza.Świat jest mały.Nie idzie Ci to jeżdżenie najgorzej;)

Pozdrawiam!

• Like 1

W dniu 10.01.2019 o 10:46, subleo napisał:

@Mariusz Pantol bardzo przyjemnie brzmi ta 2-litrówka na nagraniu ... i rzeczywiście "ośką to nie pojedziesz" ... nawet ałdi ... :biglol:

Dzięki dokładnie ośką nie pojeździ a dziś na tej samej drodze wyciągałem z zaspy  Renówke bo chłopaki myśleli że można jechać tak jak Subaru :)

A tu masz filmik co i jak mam z wydechem u mnie zrobione :)

Pozdro

Zaznaczam, że to droga poza terenem zabudowanym i jest tam ograniczenie do 90km/h a ja jechałem przepisowo do 90km/h, a to że miałem delikatne uślizgi to wina drogowców bo nie odśnieżyli asfaltu :P

i Całkowicie się z tobą zgadzam :)

18 godzin temu, pajac_am napisał:

No ladnie. Mam nadzieje, ze na potrzeby Twojego dojazdu do pracy, ten odcinek trasy jest wylaczony z ruchu? :p

A tak na serio, to boli mnie fakt, ze gdy na zakrecie, rondzie, czy skrecajac na skrzyzowaniu, gdy wklepie gaz i pieknie wypluwa dupką to wszyscy patrzą jak na psychopate w Subaru.

Bo co? Bo wprowadzilem samochod w poslizg? Taka charakterystyka AWD. Kto nie mial ten nie zrozumie ;)

Czy emeryt jadacy prosto na skreconych kolach, z hamulcem w podlodze, stwarza mniejsze zagrozenie?

Nie, chociaz tez wprowadzil auto w poslizg, z ktorego niejednokrotnie nie wie jak wybrnac, bo jezdzi tylko w niedziele.

Ale za to nie dostanie mandatu i nikt go palcami nie bedzie wytykal.

Przykre, ale prawdziwe :(

Wyłączony nie jest ale chciałbym zaznaczyć, że to droga poza terenem zabudowanym gdzie obowiązuje ograniczenie prętkości do 90km/h a ja nigdzie nie przekroczyłem tej prętkości, a to że miałęm delikatne uślizgi to wina drogowców że nie odśnieżyli :P

I całkowicie się zgadzam z tobą :)

• Like 1

2 godziny temu, Mariusz Pantol napisał:

Dzięki dokładnie ośką nie pojeździ a dziś na tej samej drodze wyciągałem z zaspy  Renówke bo chłopaki myśleli że można jechać tak jak Subaru :)

A tu masz filmik co i jak mam z wydechem u mnie zrobione :)

Pozdro

Zaznaczam, że to droga poza terenem zabudowanym i jest tam ograniczenie do 90km/h a ja jechałem przepisowo do 90km/h, a to że miałem delikatne uślizgi to wina drogowców bo nie odśnieżyli asfaltu :P

i Całkowicie się z tobą zgadzam :)

Wyłączony nie jest ale chciałbym zaznaczyć, że to droga poza terenem zabudowanym gdzie obowiązuje ograniczenie prętkości do 90km/h a ja nigdzie nie przekroczyłem tej prętkości, a to że miałęm delikatne uślizgi to wina drogowców że nie odśnieżyli :P

I całkowicie się zgadzam z tobą :)

Chłopaki z Garage Customs robią mi dwie puchy 2.5 cala kwasowe, ciekawe jak moje 2.0 będzie brzmiało :P

Slizgal sie ktos na torze modlin? Jak tam z szerokoscia, blisko do band?

3 godziny temu, Infra napisał:

Chłopaki z Garage Customs robią mi dwie puchy 2.5 cala kwasowe, ciekawe jak moje 2.0 będzie brzmiało :P

Mam nadzieje że się pochwalisz :P

13 godzin temu, Mariusz Pantol napisał:

Mam nadzieje że się pochwalisz :P

Nie ma inaczej :D

• Like 1

W Olsztynie dzisiaj z małymi przerwami na słońce cały dzień pada.

Dziś paraliż w Krakowie, pod jedna górke w Wieliczce tylko ja wyjechalem, reszta stała bezradnie kręcąc kołami, miszkańcy na tej górce oglądali te zmagania i jak wyjechałem to kciuki w górę

• Like 4
  • Upvote 2

Ja to już ani nie komentuje. Od 2óch tyg. po 3x dziennie łopata. Nudzi mi się to już :facepalm:

IMG_20190114_192452.thumb.jpg.2b891ef3fe44794fd6b6660eda55b984.jpg

Edited by mariost
  • Like 2

Mariusz, freza sobie kup :P

• Like 1

5 minut temu, mariost napisał:

Ja to już ani nie komentuje. Od 2óch tyg. po 3x dziennie łopata. Nudzi mi się to już :facepalm:

IMG_20190114_192452.thumb.jpg.2b891ef3fe44794fd6b6660eda55b984.jpg

Piękna zima :wub:

Piękna, a taki jest jej efekt w Krakowie DE475C3C-EC8C-4C27-A090-9E9BE1AE5460.thumb.jpeg.ef20c2dea49c0d4535c4444eaa8cfacc.jpeg

23 minuty temu, elmot napisał:

Piękna, a taki jest jej efekt w Krakowie DE475C3C-EC8C-4C27-A090-9E9BE1AE5460.thumb.jpeg.ef20c2dea49c0d4535c4444eaa8cfacc.jpeg

Nie ma co narzekać w końcu zima 

• Haha 1

Lublin przymroziło i po drogach można było na łyżwach jeździć ale za miastem aktualnie poezja na bocznych bo dosyć, że nasypało to jeszcze z pół nawiewa białego tylko trzeba pamiętać o lodzie pod :)

18 minut temu, abecer napisał:

Nie ma co narzekać w końcu zima 

Pięknie :) Ja tam nie narzekam, zimę, zwłaszcza taką bardzo lubię.

U mnie burza śnieżna. 

• Like 1

Rok temu obok mojego domu w NO, zdj zrobione chyba 10.02.2018, przez dwa miechy tylko dach odsniezalem;)... 

20180303_134954.thumb.jpg.3731efc6327ae3bba26c6f1501f097a9.jpg

Ja dziś ujeżdżałem dwułapa i do tego z przodu na RaceGC. No było bardzo ciekawie :) Podjazdy z rozpędu ale dałem radę

Screenshot_20190114-172218.png

Screenshot_20190114-173149.png

Edited by ZdanoG6

49 minut temu, ZdanoG6 napisał:

Screenshot_20190114-173149.png

Pikuś, kolega z Krakowa do Wolbromia czyli ok 45km jechal 3:15 :)

6 godzin temu, Korton napisał:

Pikuś, kolega z Krakowa do Wolbromia czyli ok 45km jechal 3:15 :)

Nie zrobiłem scrrena w tamtą stronę. Z dw.wschodniego z W-wy wystartowałem 14.45, na miejscu w Piasecznie byłem ok. 17.00 także 2.15h/25km

W Szczecinie nad ranem napadało ze 3cm ale mokrego. Zapowiadają 6 stopni i deszcz więc wszystko zmyte będzie

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Kurcze, muszę szybko skoczyć do Czech tam i  z powrotem, ale zdaje się że południe zasypane co?  :(

U nas w Wlkp, śniegu mało, ślisko jest ale główne drogi przejezdne. 

13 godzin temu, mariost napisał:

Ja to już ani nie komentuje. Od 2óch tyg. po 3x dziennie łopata. Nudzi mi się to już

polecam kupić odśnieżarkę ze świdrem lub używany ciągnik do koszenia + dorobić pług i założyć na koła łańcuchy :D