Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś z ostatniego ulatywania zimowego:

Sporo nauki jeszcze przede mną, dlatego ćwiczę to przy niskich prędkościach i na baaardzo otwartym terenie. Jednak poniższy mem absolutnie się sprawdza. Do zabawy na śniegu AWD trzeba więcej nauki niż RWD.

awd.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pajac_am napisał:

@Elvisiak tam gdzie jezdzisz to dobre miejsce na nauke kontrolowania poslizgu lewa noga na hamulcu.

Hm, z lewej nogi korzystałem aby robić prowizoryczną szperę w Astrze w zakręcie, ale żeby ślizgać się z lewą nogą? Jak będę mieć jeszcze okazję to poćwiczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Elvisiak napisał:

Takie coś z ostatniego ulatywania zimowego:

Sporo nauki jeszcze przede mną, dlatego ćwiczę to przy niskich prędkościach i na baaardzo otwartym terenie. Jednak poniższy mem absolutnie się sprawdza. Do zabawy na śniegu AWD trzeba więcej nauki niż RWD.

 

 

Super miejscówka. Ludzia brak, krawężników też nie ma, jest równo, jest bezpiecznie, nikomu się nie przeszkadza. To u Ciebie w Białej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, z lewej nogi korzystałem aby robić prowizoryczną szperę w Astrze w zakręcie, ale żeby ślizgać się z lewą nogą? Jak będę mieć jeszcze okazję to poćwiczę.
Jak masz możliwość to abs odłączyć

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dzixd napisał:

Jak masz możliwość to abs odłączyć

ABS ciągle się świeci na zegarach :D Nie ma go aktualnie ;) 

12 godzin temu, ZdanoG6 napisał:

Super miejscówka. Ludzia brak, krawężników też nie ma, jest równo, jest bezpiecznie, nikomu się nie przeszkadza. To u Ciebie w Białej ?

Tak jak @Kukson napisał, jest do teren bialskiego Lotniska. A dokładniej to droga dojazdowa, która poza zimowym sezonem jest pokryta płytami betonowymi. Taki plac zabaw dla dorosłych w okresie śnieżnym ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja muszę jakiś bezpieczny plac ośnieżony znaleźć. Pod pracą, tam gdzie nie zdążyli odśnieżyć, próbowałem kilka razy slidem iść- a tu zdziwko, wóz kompletnie inaczej idzie niż wcześniejsze legacy z AT. A nieznane mi są takowe miejscówki w stolicy (zachodnia część).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dymian napisał:

No ja muszę jakiś bezpieczny plac ośnieżony znaleźć. Pod pracą, tam gdzie nie zdążyli odśnieżyć, próbowałem kilka razy slidem iść- a tu zdziwko, wóz kompletnie inaczej idzie niż wcześniejsze legacy z AT. A nieznane mi są takowe miejscówki w stolicy (zachodnia część).

Przyjedź w okolice Marek to się parę miejsc znajdzie :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mariusz Pantol napisał:

A tu macie mój powrót wczorajszy z pracy do domu, no powiedzcie kto ma lepszą drogę do pracy i z powrotem??? :)

 

No ladnie. Mam nadzieje, ze na potrzeby Twojego dojazdu do pracy, ten odcinek trasy jest wylaczony z ruchu? :p

 

A tak na serio, to boli mnie fakt, ze gdy na zakrecie, rondzie, czy skrecajac na skrzyzowaniu, gdy wklepie gaz i pieknie wypluwa dupką to wszyscy patrzą jak na psychopate w Subaru.

Bo co? Bo wprowadzilem samochod w poslizg? Taka charakterystyka AWD. Kto nie mial ten nie zrozumie ;)

Czy emeryt jadacy prosto na skreconych kolach, z hamulcem w podlodze, stwarza mniejsze zagrozenie?

Nie, chociaz tez wprowadzil auto w poslizg, z ktorego niejednokrotnie nie wie jak wybrnac, bo jezdzi tylko w niedziele.

Ale za to nie dostanie mandatu i nikt go palcami nie bedzie wytykal.

Przykre, ale prawdziwe :(

Edytowane przez pajac_am
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, pajac_am napisał:

No ladnie. Mam nadzieje, ze na potrzeby Twojego dojazdu do pracy, ten odcinek trasy jest wylaczony z ruchu? :p

 

A tak na serio, to boli mnie fakt, ze gdy na zakrecie, rondzie, czy skrecajac na skrzyzowaniu, gdy wklepie gaz i pieknie wypluwa dupką to wszyscy patrzą jak na psychopate w Subaru.

Bo co? Bo wprowadzilem samochod w poslizg? Taka charakterystyka AWD. Kto nie mial ten nie zrozumie ;)

Czy emeryt jadacy prosto na skreconych kolach, z hamulcem w podlodze, stwarza mniejsze zagrozenie?

Nie, chociaz tez wprowadzil auto w poslizg, z ktorego niejednokrotnie nie wie jak wybrnac, bo jezdzi tylko w niedziele.

Ale za to nie dostanie mandatu i nikt go palcami nie bedzie wytykal.

Przykre, ale prawdziwe :(

Nie przejmuj się tylko bierz życie bokiem! Ja na parking firmowy wjeżdżam i wyjeżdżam bokiem :) A jak kręciłem ostatnio donuty na parkingu to ochroniarz z mojego biurowca kręcił filmik komórką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, HoQ napisał:

Beskidzkie przełęcze dziś z warunem 10/10 :)

 

IMG_20190110_220528_HHT.thumb.jpg.b75ee36010d461b747a375d2bf30b5be.jpg

Srebrne legacy kombi? Jak tak to podłączyłem się za Tobą z przegibka i później w lewo na porąbke. Ja skręciłem na kocierz, a legacy pojechało dalej główną. Wnioskuje, że mogłeś być to ty bo linia przejazdu była typowa dla kierownika subaru w zimie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...