Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Giresse napisał:

IMG_0928.JPG.4a5ca06fcf505870ff8f102f557e048f.JPGIMG_0929.JPG.93c6c72c5bc2f71f22bfa73b263f77e4.JPG

Kraków - sypie, więc...;)

Potwierdzam, jeszcze pół godziny temu piaskarki i pługi nie zrobiły swojej roboty, biały puszek na drogach w Krakowie (przynajmniej północna cześć) i okoliczne wioski;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadowice a konkretnie Jaszczurowa - sypie, sypie, sypie! :D
Zamknięta stacja paliw z mega dużym placem - odśnieżona! Pierwszy raz tej zimy coś się poślizgałem. 
Ale tak jak mówi @Juras K mega ślisko. Pod śniegiem droga się szkli od zamarzniętego deszczu. 

 

Edytowane przez thomson0073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem wczoraj  zjezdzalem z promu w Świnoujściu, odpalam PL radio a tam ostrzeżenia dla południowych województw o silnych opadach.. w trakcie nocy komunikaty  w eremefie, że paraliż, drogowcy zaspali, kierowcy dzwonią jak to przejebane jest.. na a4 coś tam lekko sypalo, bardzo delikatnie, Śląsk przejechany w szerz i bez szału.

Katowice-Kraków podobnie, Kraków-Pcim bez zmian, spokojnie "expresowa" prędkość utrzymywana, dopiero odbicie z pcimia na dom ukazało biała drogę.. mogłem się ciut poślizgać:thumbup:

Hmm ale jak bardzo zawiedziony tym "śnieżnym paraliżem eremefu" jestem to nawet pisać tu nie bede, zaraz bym bana dostał za to co moja małżonka usłyszała kiedy skomentowałem pod domem ten temat :facepalm: :rolleyes:

20181216_132724.thumb.jpg.0622cb73b3bf53e80a5d0f5610e46b5d.jpg

Mam nadzieje ze sie poprawi ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W centrum Wielkopolski wyłapałem odpowiedni moment i już dwa tygodnie temu bez problemu się ślizgałem.

Dziś z rana spadł pierwszy topniejący śnieg, więc zanim wszyscy wstali znów miałem okazję na odrobinę zabawy. Nadzieja na wieczorną zabawę raczej zerowa :(

 

4 godziny temu, Jumpman napisał:

Ale zazdroszczę.... w Wlkp kolejna zima bez śniegu...

Dokładnie rok temu marketowe parkingi w Poznaniu przeżywały oblężenie zimowych drifterów, także nie wszędzie było tak źle :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciutke zaległe; 19.12 byłem w Jeleniej Górze , pobocza ciutke przyprószone.Postanowiłem wyskoczyć do odległego o 25km przygranicznego Harrachova ,a tam juz od odległej o 18km szklarskiej Poręby inny świat ,droga główna czarna ,ale wszystkie boczne ,czy place to bajka :)A widoki...ech.

białeswi.jpg

białeswi2.jpg

snieeeg3.jpg

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28-ego jadę do Wisły - liczę na takie klimaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hemi112 napisał:

Ciutke zaległe; 19.12 byłem w Jeleniej Górze , pobocza ciutke przyprószone.Postanowiłem wyskoczyć do odległego o 25km przygranicznego Harrachova ,a tam juz od odległej o 18km szklarskiej Poręby inny świat ,droga główna czarna ,ale wszystkie boczne ,czy place to bajka :)A widoki...ech.

białeswi.jpg

białeswi2.jpg

snieeeg3.jpg

 

 

Fajny post do tematu- Gdzie zabieranie swoje subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalta się ! To tylko aby mnie znerwić !  W Warszawie, tak jak mawiał mój ojciec (od kilkudziesięciu lat się potwierdza), pierwszy śnieg się rozpuścił. Teraz pada ładny, gruby. Ale jest +2. Na jezdni woda !

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...