Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, chojny napisał:

 

Pamiętaj że Subaraki na śniegu przyspieszają jak nic innego ale hamują jak wszystkie inne. 

Na SJS była mata poślizgowa + śnieg. Z 40 km/h był problem ze sprawnym zatrzymaniem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

 

Pamiętaj że Subaraki na śniegu przyspieszają jak nic innego ale hamują jak wszystko inne. 

 

Pisaliście o tym i miałem to w pamięci - nie wiem czy to zasługa nowych opon, czy może po prostu kwestia nowego samochodu ale hamował świetnie jak na warunki drogowe.
Przepaść na korzyść Subaru w porównaniu do poprzedniego W210,  którego miałem na przyzwoitych Michelinkach Alpin.

Probówałem przynajmniej dwukrotnie hamowania na białej drodze i  dopiero bardzo mocne wciśnięcie hamulca uruchamiało mi ABS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, xemir napisał:

Przepaść na korzyść Subaru w porównaniu do poprzedniego W210,  którego miałem na przyzwoitych Michelinkach Alpin.

 

Subaru a Mercedes to jak porównać kozicę górską z... guźcem :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, chojny napisał:

 

Subaru a Mercedes to jak porównać kozicę górską z... guźcem :D

To prawda:D tzn. Mercedes też fajnie zamiata tyłem na śniegu ale...

Edytowane przez adamW202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Wczoraj wieczorem zawisło mnie w okolice zakopianki, jeszcze przed myslenicami. Im droga bardziej boczną tym fajniej!

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem wczoraj kolegę:
8174ee0ac7028d6f6a306a105141cc63.jpg&key=69acae965fb52faa24800cddee35467a10d2ca9c640cdf5b8e6041416e953988776661cdc4c96050731f4f45dc29714f.jpg&key=55fd8b03e4d8da5a9e55c2b01521e13bbfdc25f41a2658409f540bcc8e98305f
Pozdrowienia dla wszystkich


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A gdzież to takie warunki piękne? Jakaś Skandynawia pewnie? Zazdroszczę... Choć i u nas zaczyna się robić coraz bardziej biało i właśnie wróciłem do domu... boookiem

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś i w naszym kraju takie zimy były. Teraz spadnie 1 cm śniegu i/lub temperatura poniżej -5 i podnosi się larum, w p..... ostrzeżeń i alertów :angry:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, przemowrc napisał:

A gdzież to takie warunki piękne? Jakaś Skandynawia pewnie? Zazdroszczę...

Dokładnie tak. W tym roku śniegu jest najwięcej od 6-7 lat, nawet Norwegowie mają już dosyć :P

Przecież ta góra śniegu, jak w końcu zacznie topnieć to będzie chyba zmieniać się w rzekę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wełniacz napisał:

Białego może za wiele nie spadło ale przymroziło i jazdy po jeziorach ruszyły :)  Kto żyw to zapraszam :)

 

 

Zawsze mi się marzyło takie bezstresowe poświrowanie, bez krawężników, latarń... Apropo bezstresowości, jakoś sprawdzacie grubość lodu? Nie ma ryzyka momentalnej zmiany subaraka w u-boota? :)

No i kolec czy zimówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że mam świder i mierzyłem od 4 dni ( w wielu miejscach) i dopiero jak było 20cm to jazda :)  Dzisiaj Dębica Frigo a jutro Nokian Hakapelita na krótkim kolcu :) + dron :D

Póki co policji brak, wędkarze tu nie siedzą bo woda max 2m. Jutro parę godzin tam z dronem spędzimy i potestujemy co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...