Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Się poślizgałem Forkiem pod Biedrą :D

Startowało przede mną jakieś e39 ale po 2 minutach objechałem go 3 albo 4 razy hihi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kukson napisał:

W Lublinie dzisiaj to wiosna ze słoneczkiem nie licząc że temperatura w okolicy zera :D a o śniegu można tylko marzyć.

 

W Poznaniu 3 dzień z rzędu słońce :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ładnie napadało w Krakowie. Akurat przed chwilą byłem w okolicach Zwierzyńca to pomyślałem sobie - skorzystam z okazji i pojadę pod zoo, bo tam taka ładna górka. Wszystko odśnieżone, po drodze pług spotkałem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyłem wieczorem na przejażdżkę (pech chciał, że trzeba było jechać do Modlniczki :P ) - super warunki (czyt. śnieg na drogach).

Od razu mogłem sprawdzić start (akurat na każdych światłach zapalało się czerwone i nie miałem nikogo przedemną) oraz wyprzedzanie małego ciągniczka, za którym później wszyscy grzecznie jechali 30 km/h.

Jechał jak po sznurku, raz tylko udało mi się włączyć trakcję - ale dopiero go poznaję, więc pewnie niczego z niego nie wykrzesałem.

Na autostradzie bez szaleństw, bo ciemno i praktycznie nie było widać linii, ponadto wiozłem małżonkę w stanie błogosławionym.

W drodze powrotnej Małżonka stwierdziła, że ewidentnie musze sobie poszukać jakiś placyku - niestety, dziś nie już nie było czasu :(

Po dojeździe do domu zrozumiałem, dlaczego miałem tak słabe światła 

 

 

Subaru_Feb_2018s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, xemir napisał:

Jechał jak po sznurku, raz tylko udało mi się włączyć trakcję

 

Pamiętaj że Subaraki na śniegu przyspieszają jak nic innego ale hamują jak wszystko inne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...