Jump to content

Biale z nieba leci!

Recommended Posts

• Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No raczej, że nie nie pałę wjazd na lód nawet ja tak głupi nie jestem powierciłem każdą część jeziora i min 25cm i ciągle mrozi więc sezon w kwietniu chyba się skończy Dzisiaj awionetką miałem okaz

Prosze admina o potraktowanie tego typu wpisow jako zwykle przeklenstwo i bluznierstwo

9 lat temu tak wyglądał wieczorny spot Wlkp. w dniu 3 grudnia.    Gdzie jest białe??    

Posted Images

Tak jest filmik ze Szczytna 18.00 - 19.30 polatane mocno i po lasach ale kamerka nie ogarnęła więc tylko takie jasne  urywki wrzuciłem ale % bączków do boków w lesie znikomy :yahoo:

I w malopolsce powialo.. tzn posypalo optymizmem :D

5d86d37e81328d23med.jpg

az sie czlowiekowi odniechcialo spac :) felgi na zime brak, opony na zime brak ale czekalem na taki moment jak dzis odkad kozy z nosa przestalem zajadac :D wiem ze to skrajnie glupie i nieopowiedzialne ale nie moglem sobie odmowic pierwszego boka i pierwszego baczka moim pierwszym Subaru i wiece co.. BYLO DOKLADNIE TAK JAK SOBIE TO WYOBRAZALEM myslac ze kiedys zasiade za kierownica Imprezy :)

wiem juz jak bede spedzal wolne zimowe wieczory tylko

P.S 1 - trzeba kupic jakas fajna opone na ta wieczorna jazde

P.S 2 - jest jakis temat poswiecony takiemu lataniu, technika, wylaczanie systemow wspomagajacych w aucie, itp?

• Upvote 4

Kazimierza Wielka, woj. Świętokrzyskie. Wczoraj posypało białym, niestety za mało!

Edited by abecer

Cieszy mnie fakt, ze w koncu ktorego auta nie wybiore, to bedzie to dobry wybor...

Ale co z tego, jak u mnie nie ma bialego :(

Przed chwilą wróciłem z Przegibka (przełęcz między Bielskiem-Białą i Międzybrodziem Bialskim) i niestety czarno :( ale zawsze trochę przedmuchałem turbiny mojego nowego 4-buta :D

Przed chwilą wróciłem z Przegibka (przełęcz między Bielskiem-Białą i Międzybrodziem Bialskim) i niestety czarno :( ale zawsze trochę przedmuchałem turbiny mojego nowego 4-buta :D

Co nabyles?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Co nabyles?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Co kupiłeś.?

W sumie dupowóz bardziej pod kątem żony, ale fajny, spotkamy się to pokażę  :biglol:

Edited by Paweł_P