Jump to content

Biale z nieba leci!

Recommended Posts

• Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prosze admina o potraktowanie tego typu wpisow jako zwykle przeklenstwo i bluznierstwo

No raczej, że nie nie pałę wjazd na lód nawet ja tak głupi nie jestem powierciłem każdą część jeziora i min 25cm i ciągle mrozi więc sezon w kwietniu chyba się skończy Dzisiaj awionetką miałem okaz

9 lat temu tak wyglądał wieczorny spot Wlkp. w dniu 3 grudnia.    Gdzie jest białe??    

Posted Images

W Gdańsku w czwartek z rana waliło śniegiem aż miło.

578fc444999ac56f8027fc4b04ffd931.jpg

Może będzie w tym roku na wybrzeżu prawdziwa zima. Od trzech lat lipa.

Wysłano z Xperia Z3

Edited by mechanik

macie tam śnieg na drogach? Bo myślę nad nocnym wypadem w góry :D

Był przez pol dnia :) końcem tygodnia bedzie bo ma sensownie popadać od poniedziałku także poinformuje :)

• Upvote 1

W Jabłonce chyba nie doczekam się na śnieg, tym bardziej, że Turbodziadek u znachora. Ale w Norwegii już sypie i mam nadzieję, że jak przyjadę to będzie biało  :yahoo:

Hmm tak straszycie to chyba idę koła zmienić... :unsure:

u gumiarzy kolejki jakby spadło pół metra śniegu-> dzwoniłem ostatnio by umówić się na wymianę opon w OŚce mojej Narzeczonej to usłyszałem termin za 4-5 dni najwcześniej

u siebie

zimówki założyłem ostatnio w styczniu tylko po to by 2 tygodnie później śnieg stopniał ...

Edited by niebieskiultras

u gumiarzy kolejki jakby spadło pół metra śniegu-> dzwoniłem ostatnio by umówić się na wymianę opon w OŚce mojej Narzeczonej to usłyszałem termin za 4-5 dni najwcześniej
Przezornie buciki Forkowi zmieniłem z końcem października. Temp w dzień poniżej 10 to w sam raz aby nie stać w kolejce.

Ja również przespałem moment zmiany opon na zimowe i zaklepałem termin w przyszłym tygodniu dopiero, mam nadzieję, że do tego czasu aura oszczędzi 3city.

A sukinkoty drogowcy już się czają żeby zepsuć białą zabawę. Widziałem dziś te złowrogie twarze w solarko-piaskarkach

Niestety to już nie te czasy co "zima znowu zaskoczyła drogowców..."

A pamiętam czasy co było na drogach biało aż miło i można było kuligi robić.