Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila moje ulubione oesy pominąłeś :P

Nie pominalem, napisalem, ze zaliczysz za jednym zarazem jeszcze Lysa. Poprostu mapki do Zakopanego nie dociagnalem :P

P.S. Na Wierch wpadnij noca, ok 24 i pozniej. Jest pare osob z forum i nie tylko ;) Tylko jadac noca na spotkanie pozor! Na kolcu robi sie szybko

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zacznij się nim chwalic jak pewien kolega z forum , bo nam Słowaccy policjanci postawią radar

 

możesz napisać coś więcej? :D chcialbym zobaczyć ten filmik

Ken'owi chyba wlasnie o welniacza chodzi :D

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/721447,lysa-polana-nielegalne-rajdy-na-szosie-wideo,id,t.html?cookie=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam :biglol:

 

 

Wełniacz.... dobra akcja ale komentarze pod artykułem mnie rozwaliły, masz już swoich fanów ;)

 

Sam cytat w prasie to +20 na dzielni u Wełniacza :"filmik, na którym widać jak rajdowe subaru impreza na warmińsko-mazurskich numerach rejestracyjnych pędząc kilkadziesiąt kilometrów na godzinę "driftuje""

 

I tak jam mówisz ,komentarze czytelników dośc konkretne i sensowne :"Nie panikujcie, widać ze gość ogarnia sprzęt nie jest to "rajdowe subaru" tylko zwykły samochód cywilny, widać że nie jedzie z ogromna jak dla Was prędkością podejrzewam nawet że z dozwoloną w tym miejscu pięćdziesiątką, i na pewno nie przejeżdża o "mały włos" od stojących obok ludzi cały czas mieści się na drodze :).

Sory ale jeżeli ktoś jest ci** drogową to przerażają go takie "wyczyny", potem wpada w poślizg nie wie co zrobić i stanowi większe zagrożenie od takich kierowców jak ten przedstawiony na filmie bo on ma już jakieś doświadczenie :) Szacun za pomysł na dobry przejazd i rosnące umiejętności :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ten śnieg , bo całe zimowki zedre :angry:

 

Nic nie mów. Miała być zima tysiąclecia, zakupiłem więc nóweczki zimóweczki i.... kiszka. Auto stoi, śniegu nie ma, zimy nie ma....

a letnie laczki patrzą na mnie i się dopraszają o założenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...