Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Już jest. Jak zaczęło sypać to u mnie pod "hutą" od razu się korek zrobił, zaraz zaczęło być słychać karetki, straż. Łapokalipsa :lol: . Jak w tej reklamie Dodge'a:

 

http://www.youtube.com/watch?v=q81lldOgTi0

 

Czemu Subaru nie może takich reklam z jajem robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnym trafem nie ma fotek ludzi z Polski północnej,północno zachodniej itp :) Pewnie stoją w korkach ,lub dzicza po mieście bo to co pokazywali dzić w TV od rana to masakra -sypneło az miło :)

 

U nas na dolnym sląsku szału nie ma :( Cos tam popadało w poziomie i teraz spokój :(

post-7758-0-20956500-1386344948_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnym trafem nie ma fotek ludzi z Polski północnej,północno zachodniej itp :) Pewnie stoją w korkach ,lub dzicza po mieście bo to co pokazywali dzić w TV od rana to masakra -sypneło az miło :)

Dziczą aż miło :yahoo: Zaraz jadę na wieczorną sesyjkę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obyło się bez przygód, Subarak nocuje dzisiaj 200m od domu :D W sumie nigdzie nie uderzyłem, musiałem w tej euforii nie zauważyć, że jeżdżę bez powietrza :biglol:

 

post-1609-0-10220300-1386371680_thumb.jpg

Edytowane przez michal_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj zamiast sniegu na drodze,byla jedna wielka szklaneczka.Ale sobie pojezdzilem na lodzie,az mialem kilka razy stracha,czy nie przejade krzyzowki,mimo powolnej jazdy i hamowania wczesniej..No i balem sie,ze ktos z tylacha mi wjezdzie.Oj,dawno takiej slizgaweczki nie czulem...Jednak,ruszanie i przyspieszanie Subarakiem ...jest po prostu piekne....Piekne....Ale hamuje jak inne....niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w Gdańsku, jest dobrze :yahoo:Dzisiaj pojechałem do pracy (w końcu spokój i można serwery wyłączyć), niedaleko lotniska i znaleźliśmy tam wymęczonego człowieka - nocował w pokoju :) Wczoraj wieczorem zakopał się na parkingu, a autobusy przestały u nas jeździć już od 14:00 (totalny paraliż :biglol:)...

Rano, jak kręciłem bączki na tym samym parkingu, zastanawiałem się kto przyjechał tak wcześnie do roboty i zostawił samochód w tak dziwnym miejscu :P

Edytowane przez marhof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...