Jump to content

Biale z nieba leci!

Recommended Posts

• Replies 11.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Coś tam spadło...        

Prosze admina o potraktowanie tego typu wpisow jako zwykle przeklenstwo i bluznierstwo

No raczej, że nie nie pałę wjazd na lód nawet ja tak głupi nie jestem powierciłem każdą część jeziora i min 25cm i ciągle mrozi więc sezon w kwietniu chyba się skończy Dzisiaj awionetką miałem okaz

Posted Images

Wreszcie śnieg-to moje pierwsze km Subarakiem po śniegu-wrazenia superpozytywne.

Jezdzi się o wiele szybciej niż kierowcy osiek a i tak dużo bezpieczniej.

Przy okazji zmiany opon na zimówki zauważyłem jak duża jest różnica w prowadzeniu pomiędzy 215/45/17 a 205/55/16.

Na koleinach nie ma juz problemów z walką z kierownicą i auto jakoś jakby mocniejsze się zrobiło.

Jezdzi się o wiele szybciej niż kierowcy osiek

Pamiętaj jednak, że hamuje się tak samo ...

Oczywiście że tak-jestem pełen pokory-nie wiem czy dobrze zauważyłem ale z lekkich poślizgów to lepiej wychodzi mi się z gazem niż hamulcem.

Jezdzi się o wiele szybciej niż kierowcy osiek

Pamiętaj jednak, że hamuje się tak samo ...

Oczywiście że tak-jestem pełen pokory-nie wiem czy dobrze zauważyłem ale z lekkich poślizgów to lepiej wychodzi mi się z gazem niż hamulcem.

ja sam jeszcze dokładnie nie ogarnąłem,ale jeśli idziesz bokiem np w kierunku krawężników to tylko gaz,żadnych hamulców.

Ja na szczęście Subarkiem nie wpakowałem się w krawęzniki,ale poprzednią laguną tak i łozyska,drążki idą aż miło :(

Ogólnie to pierwsze jazdy po placyku w zimie zeszłego roku utwierdziły mnie w jednym:że nie rozumiem dlaczego "awude" jedzie zupełnie inaczej niż bym chciał:)

Alesama radocha z tego,że auto bez żadnych problemów rusza i normalnie jedzie -ech cudowna sprawa:)

Ci forumowicze ,którzy aja I zime Subru szczególnie się pewnie cieszą,jak widzą te wszelkie zdziwienia u innych,że wy po prostu I i ogieni was nie ma na światłach,a oni szukaja trakcji co by jakoś ruszyć :mrgreen::mrgreen:

dobrze zauważyłeś ...

noboco pięknie w Łodzi było w ten weekend :D

z obserwacji: pierwsza zima w New Age'u i prowadzi się lepiej niż Legacy Turboantyk. Legaś koszmarnie wyjeżdżał przodem, tu jakby lepiej jest.

A ja żałuję, że spadł śnieg.... pierwszy sezon zimowy od wielu lat ośką i ...miałem problemy, żeby z domu wyjechać :mrgreen:

Ktoś chce może wypożyczyć mi Subaru na sezon zimowy? :lol:

zapraszam do szklarskiej poreby u nas dalej lezy od 25 do 40 cm sniegu ;-)...drogi juz lepsze, ale jeszcze mozna znalezc miejsca do "szaleństw"... no i stadardowa gołoledź wieczorna... wreszcie ;-)

... zeby nie bylo to w sobote mialem nieprzyjemnosc przez 4,5 godziny wraca z Wrocławia do Szklarskiej (135km) oczywiscie jak przystalo na "górala" na letnich oponach ;-)