Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie śnieg-to moje pierwsze km Subarakiem po śniegu-wrazenia superpozytywne.

Jezdzi się o wiele szybciej niż kierowcy osiek a i tak dużo bezpieczniej.

Przy okazji zmiany opon na zimówki zauważyłem jak duża jest różnica w prowadzeniu pomiędzy 215/45/17 a 205/55/16.

Na koleinach nie ma juz problemów z walką z kierownicą i auto jakoś jakby mocniejsze się zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzi się o wiele szybciej niż kierowcy osiek

 

Pamiętaj jednak, że hamuje się tak samo ...

 

Oczywiście że tak-jestem pełen pokory-nie wiem czy dobrze zauważyłem ale z lekkich poślizgów to lepiej wychodzi mi się z gazem niż hamulcem.

 

ja sam jeszcze dokładnie nie ogarnąłem,ale jeśli idziesz bokiem np w kierunku krawężników to tylko gaz,żadnych hamulców.

Ja na szczęście Subarkiem nie wpakowałem się w krawęzniki,ale poprzednią laguną tak i łozyska,drążki idą aż miło :(

Ogólnie to pierwsze jazdy po placyku w zimie zeszłego roku utwierdziły mnie w jednym:że nie rozumiem dlaczego "awude" jedzie zupełnie inaczej niż bym chciał:)

 

Alesama radocha z tego,że auto bez żadnych problemów rusza i normalnie jedzie -ech cudowna sprawa:)

Ci forumowicze ,którzy aja I zime Subru szczególnie się pewnie cieszą,jak widzą te wszelkie zdziwienia u innych,że wy po prostu I i ogieni was nie ma na światłach,a oni szukaja trakcji co by jakoś ruszyć :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do szklarskiej poreby u nas dalej lezy od 25 do 40 cm sniegu ;-)...drogi juz lepsze, ale jeszcze mozna znalezc miejsca do "szaleństw"... no i stadardowa gołoledź wieczorna... wreszcie ;-)

 

 

... zeby nie bylo to w sobote mialem nieprzyjemnosc przez 4,5 godziny wraca z Wrocławia do Szklarskiej (135km) oczywiscie jak przystalo na "górala" na letnich oponach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...