Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Subaru rulez! Przed chwilą wróciłem z miasta. To moja pierwsza zima w Subaru i jestem oczarowany :)

Przegoniłem leszczy z lewego pasa od wschodu do zachodu Warszawy :D

Najlepsza była nowa BMka 750 na letnich oponach co nie mogła ruszyć po zapaleniu się zielonego światła na skrzyżowaniu. Uśmiechnąłem się, pomachałem i wyprułem do przodu :lol:

Oczywiście jeżdżę na zimówkach. Jako motocyklista mam świetnego nosa do pogody i zimówki założyłem już w czwartek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między stacją PKP Rembertów, a Żołnierską 8)

 

O, nie wiedziałem, a mam niedaleko. I właśnie szukam miejsca na zimowe zabawy :) Można wjeżdżać bez problemu kiedy się chce??

 

Po załadunku raczej tak. Załadunek trwa czasami do 20, w soboty krócej. Czasami można podjeżdżać cały dzień.

 

Ale polecam zrobić rozeznanie w dzień przed upalaniem, bo jest sporo torowisk i uskoków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Socho cały czas pada, jak tak dalej pójdzie to jutro nie wyjadę z domu :mrgreen:

 

Nie mam siły, od 14 praktycznie nie wysiadałem z samochodu, pierwszy śnieg w Subaru :mrgreen:

 

Wychodząc bokiem ze stacji benzynowej przez całą szerokość drogi, akurat trafiłem na policje jadącą z naprzeciwka :mrgreen: Na szczęście skończyło się na kontroli dokumentów i pouczeniu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pierwszy śnieg jak i pierwszy krawężnik mam za sobą

Chcesz o tym porozmawiać :?: :mrgreen:

 

Porozmawiam o tym ze swoim lekarzem, który leczy mnie z subaru :P:mrgreen:

To ja mam na odwrót: jak mam zbyt niskie spalanie (czytaj: nie wykorzystywałem pełnego zakresu obrotów), albo mało jeżdżę, to wtedy muszę wydawać na psychoterapeutę. Przeliczyłem: nie opłaca się. :mrgreen:

 

PS: Żeby nie było, że off-top: Pierwsze slajdy po białym zaliczone. Salmopolskie serpentyny zaczynają być tak piękne :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeździłem wieczorem po Warszawie ... zlot miłośników opon letnich ufnych w swe magiczne umiejętności jazdy po śliskim ... tragikomedia, jeden taki magik zablokował na parę minut wiadukt na Cybernetyki, stanął w poprzek dwóch pasów pod górkę i ani w lewo ani w prawo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wczoraj wyglądały okolice Wałbrzycha. W mieście paraliż (eee, co to za miasto :roll: ), za to pierwszy w życiu wyjazd Imprezą w białe (no, prawie białe) potwierdził słuszność wyboru zarówno samochodu jak i opon (Semperit Speed-Grip2) na zimę. Jestem pod wrażeniem :mrgreen: ...

 

lubachw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,bialym posypalo,wczoraj caly dzien,a dzisiaj,od rana na lopacie robilem....Plugu nie odpalilem,choc fajna bestie nabylem w tamtym roku,made by Husqvarna,sterowanie napedem,jak w czolgu,zawroci w miejscu....

Co do Subaraka,nie zmienilem opon,nie mam czasu wyjechac gdzies,ale drogi czarne,wiec zabawy nie mialbym i tak.....Za to,kominek juz pracuje,drinki przy nim wysmienite...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zima to moja pierwsza z Imprezą, po wczorajszym oberwaniu chmury jestem wprost wniebowzięty. Fakt że droga hamowania na letnich oponach to nieskończoność, ale za to ruszanie z kopyta, stabilność na drodze, kręcenie bączków... Miodzio!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,bialym posypalo,wczoraj caly dzien,a dzisiaj,od rana na lopacie robilem....Plugu nie odpalilem,choc fajna bestie nabylem w tamtym roku,made by Husqvarna,sterowanie napedem,jak w czolgu,zawroci w miejscu....

Co do Subaraka,nie zmienilem opon,nie mam czasu wyjechac gdzies,ale drogi czarne,wiec zabawy nie mialbym i tak.....Za to,kominek juz pracuje,drinki przy nim wysmienite...;-)

zazdraszczamy...

 

 

 

kominka :cry::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jak zaczęło padaćw nocy tak padało cały dzień i z dobre 15cm napadało,już przed południem można było sobie co nieco boczurem po mieście polatać :twisted:

Niestety mam jeszcze letniaki więc większego pałowania nie było (szkoda wpakować się w jakiś krawęznik i zniszczyć Wieprzowinę),ale grunt,że troszkę się tam polatało po mieście :mrgreen:

 

Fota tez taka sobie,na szybkiego machnięta,na jakieś sesje przyjdzie czas :D

 

info dla Igiego: to tu na kościelnej,jadąc od kościoła w kierunku majstra,jak się człek dobrze ogarnął to i taki ładny dłuugi slajd wychodził :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...