Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Fala, w artykule doczytasz, że...

 

O szkodliwości najczęściej stosowanej na polskich drogach soli kamiennej, czyli chlorku wapnia, eksperci rozmawiali w tym tygodniu w Warszawie podczas seminarium zorganizowanego przez Zarząd Główny Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT i Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Ogrodnictwa.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soli kamiennej, czyli chlorku wapnia

 

Ręce opadają :?

 

Już od jakiegoś czasu zastanawiam się czy teksty pisane przez dziennikarzy przed publikacją są jakoś sprawdzane, weryfikowane, zatwierdzane :roll:

Rozumiem, że nie można się znać na wszystkim, ale trzeba też czuć jakąś podstawową odpowiedzialność za to co się publikuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soli kamiennej, czyli chlorku wapnia

 

Ręce opadają :?

 

Już od jakiegoś czasu zastanawiam się czy teksty pisane przez dziennikarzy przed publikacją są jakoś sprawdzane, weryfikowane, zatwierdzane :roll:

Rozumiem, że nie można się znać na wszystkim, ale trzeba też czuć jakąś podstawową odpowiedzialność za to co się publikuje :evil:

 

 

pamiętam z jednego z forów na necie:ABS: system skaracający drogę hamowania i zapobiegający wypadnięciu z drogi jesli jestesmy zmuszeni do hamowania":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie moje pierwsze białe AWD więc dużo nauki :!: :!: nie chcę aby wyszło tak,że wiara w awd a prawa fizyki zrobia swoje :(:( dużo treningów na białym mnie czeka abym wyczuł zwykłe 115 KM w wannie :oops:

No to czeka Cię tyleż samo radości co niespodzianek... :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techników Ogrodnictwa.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he needs to try rwd impreza :mrgreen:

 

The one with V10 MPower engine in it...?? 8) Quite a car mate. Sounds like straight outta hell. But RWD.... Not the best for winter in Poland :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ulubiony film o tematyce zimowej :). Jednakże w tą zimę planuje nakręcić coś fajnego z udziałem mojego WRXa :twisted:

:D:D:D ja chcę blow offa!!! :twisted: 8) :twisted:

ja też :D

A po co Wam te blow-offy? i co to ma wspólnego z zimą? :shock: :mrgreen:

Z zimą może niewiele, ale jak se tak człowiek psytnie :mrgreen: to od razu pojawia się uśmiech na twarzy :twisted::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...