Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja :mrgreen: teraz już sam śnieg :twisted: bez deszczu pada :lol:

:?: :?: :?: :shock: ojezusomarian.... :shock: a ja w krótkich spodenkach biegam... :shock:

Trenujesz przed.... Tatrzański Bieg Pod Górę, 8.X.2011 ;) ?

Zima bez Subaru to zima stracona :idea:

Piękne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziele :shock:

a mój Subarak dopiero za miesiąc będzie przełożony. Myślałem, że letnie jeszcze dojade ale widzę, że czas już zimówki kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, że oglądałem sobie te wszystkie radary i diagnoza jest taka:

 

Teraz się trochę ochłodzi ale za parę dni znów temperatura znacznie wzrośnie i się rozpogodzi (co za tym idzie śnieg zniknie dlatego chowajcie do lodówek na czarną godzinę :mrgreen: ).

Ale dobra wiadomość jest taka że po tym ociepleni zacznie napływać nasze ukochane powietrze znad północy, a skutkować będzie to tym:

 

midi_1268687858.jpg

 

I jeszcze tym:

 

midi_1291240175.jpg

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym,że w tym roku jest zmiana "taboru" :mrgreen:

Igi skąd masz ta moja fotkę z Subarkami :?: wysyłałem Ci czy z forum bolca :?:

na fotce czasy sprzed prawie 3 lat,kiedy to nie byłem jakoś zajarany ta marką,tylko tyle,ze fajne i miło burczy,a teraz to narktyk normalnie :mrgreen:

 

-- So paź 08, 2011 10:55 am --

 

Ciemno ale coś widać

 

 

"coś" :?: przeca ślicznie widać ,jak wszystko zasypane jest az po zęby :mrgreen:

Co do sniegu to pamietam atak zimy z połowy października 2009r,latałem na stopa po krakowach ,czestochowach itp.jakiż był mój szok jak 14.10.2009r w sniegu (skąd,jak :?: ),a trasa Częstochowa-Katowice-Kraków to dzwon za dzwonem i jedno wielkie zdziwko,że to dopiero połowa października,a tak zdrowo sypneło :shock: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko taki mały atak (nas ciesza takie ataki :mrgreen: ) wiadomo,że w "normalnych" miastach (nie mówie o kolegach z Żywca,Nowego targu czy innego Zakopca,gdzie zima przychodzi wcześniej i odchodzi póxniej) to mamy spokojnie jeszcze miesiąc może 1,5 spokoju z zimówkami.

Ja w połowie listopada wyjeżdżam i wracam na pocztku grudnia,więc przed wyjazdem machnę zimóweczki i...niech sie dzieje co chce,jak przyjadę to będę gotów na wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemi112, Zimówki będziesz zakładał jeszcze w październiku. Obiecuje Ci to ;]

 

a co kupujesz tą mała wytwornicę śniegu co mówiłeś i wrzucałeś linka na forum :?: :mrgreen:

Wiadomo w nasze górki (karpacz,Szklarska Poręba) śnieg też spada szybciej niż do nas i jak tylko białe spadnie to polecimy tam ,aby nasze pędzidełka się zapoznały z czymś miłym,ale jeśli chodzi o naszą mieścinę to wątpię aby było biało w październiku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...