Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

witam witam.Cholera wczoraj ciepło dzisiaj deszczowo i chłodno,widać lato kazało pocałować sie w D...i zaczyna się tak jakby jesień :)

tak jak Igi już wspomniał...jest ;lotnisko,jest masa pachołków do porobienia testów łosia,slalomu itp więc jak coś to możemy się jakoś zgrać :)

My tam z Igim ogarniemy miejscówkę,co i jak,a jak tylko będą zapowiadane opady śniegu to cos na forum/priv napiszemy :)

 

Kurcze moja pierwsza zima w Subru-masakra :mrgreen::mrgreen: :!: :!: Mam na uwadze to,że bez szaleństw,bo te zimóweczki pomimo mojego quattro (info od kolegi z pracy,który gadał drugiemu ,że nie ma to jak quattro w aucie i że se poradzę na śliskim) przydają się do pewnego momentu...a dalej to już fizyka i tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu!!

 

Na drogach było dziś ślisko i aut się natłukło że hej.. Ale jak większość jedzie w wodzie i dalej myśli że to lato to tak będzie..

 

 

asahi no co Ty powiesz :mrgreen: traska z lotniska Pyrzowice przez wioskę,gładki asfalt,kręty,deszcz leje,no ale cóż szeroka fela lecz łyse opony,zapier...suwanie i zaskoczenie śliskością :( No cóż ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...