Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też już chcę zimę!!! Jak publicznie się z tym ogłaszam to ludzie patrzą na mnie dziwnym wzrokiem... jak bym nie do końca normalny był :roll:

 

po takim stwierdzeniu ostatnio usłyszałem " Ty to jesteś pie...ty" powiedział to gość z forum prelude :D:twisted: moja odpowiedź była szybka "nam sezon dopiero się zacznie :twisted: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już chcę zimę!!! Jak publicznie się z tym ogłaszam to ludzie patrzą na mnie dziwnym wzrokiem... jak bym nie do końca normalny był :roll:

 

po takim stwierdzeniu ostatnio usłyszałem " Ty to jesteś pie...ty" powiedział to gość z forum prelude :D:twisted: moja odpowiedź była szybka "nam sezon dopiero się zacznie :twisted: "

 

 

hehe,to witaj w klubie :D jak myslisz jaka byłe reakcja ,kiedy w lipcu czy sierpniu,w końcu p deszczowych dniach wychodziło upragnione słonce,a ja marudziłem,że mógłby snieg jakis spaść :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mamy już śnieg :) nie no naserio,niech jeszcze nie pada,jeżdżę na rózne moto imprezy gdzie dobra pogoda to podstawa udanej zabawy więc narazie śnieg niepotrzebny :) Jutro IV runda MP w drifcie w Karpaczu a na początku października V finałowa na torze w Poznaniu-a stać w śniegu i telepać się z aparatem w łapie to tak nie bardzo,aż takie stabilizacji w aparacie to ja nie mam :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

HAHNTENNJOCH I TIMMELSJOCH zasypane śniegiem !

Biorąc pod uwagę, że mamy dopiero połowę września a na Tyrolu leży śnieg i to poniżej 1000 m.n.p.m. to chyba sprawdzą się prognozy długoterminowe i zima będzie długa i sroga .

 

Opony zimowe już czekają na montaż a w tym sezonie testuje Goodyeary Ultra Grip-y .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może inaczej,trzeba sie po prostu zgadać :D kupujemy trzy albo cztery takie maszyny ,wrzucamy do jakiegoś forka czy innej tribeki,i sypiemy za auto,a z tyłu chetni do jazdy,i po kilku kółeczkach czy też po określonym czasie zmiana "rozpylacza":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nawet suchar to chętnie rozmoczyłem w kawie. Calikiem ciekawe w połączeniu z podpisem Leona.

Mogli by sobie ekoterrorysci poczytac i moze oddac na m WRXa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montujemy na dachu i niech wali śniegiem do przodu przed koła
to Twoja druga zima w SUBARU i takie byki robisz... NA BOK PRZED KOŁA :)
Fakt. Przepraszam :oops: Wygłupiłem się... Lekko na bok przed koła ;-) 04snow.jpgcar_blue.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tylko parę tyg i trzeba będzie się przygotować do zimy,my z narzeczoną i Igim666 mamy w planie pojeżdżawki na lotnisku (ok.10km od naszego Bolesławca),mało tego chcemy sie pobawic w nauke bezpiecznej jazdy,wychodzenie z poslizgów,itp itd.

Stwierdziliśmy,że przydało by się porobić jakieś tory,slalomy czy inne testy łosia i tak zaczęliśmy szukać pachołków,troszke się poznajdowało po drodze,trochę przywiozło z driftu w karpaczu a ostatnio znajomy z autoszkoły wymieniał pachołki i podarował mi 16 sztuk :mrgreen::mrgreen: wczoraj powalczylismy z nimi troszkę (odtłuszczanie,oklejanie,malowanie) i na chwile obecna mamy ok.30 pachołów (z ta ilością już można coś pomyśleć na lotnisku)i czekamy na śnieg :mrgreen::mrgreen:

 

p.s. te odmalowane są jeszcze bez zerwanej taśmy :)

 

-- So paź 01, 2011 2:29 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...