Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

też czekam na pierwszą subarową zimę :mrgreen: poprzednica szmata ladacznica ,czyli laguna jak tylko spadł pierwszy śnieg to latała na ręcznym po placu (zabawa to jedno,a dwa ogarnianie poślizgów,ćwiczenia i takie tam),ale to co Igi wyprawiał swym cudem to masakra ,tzn robił to co subru potrafi robić jak spadnie w nocy pierwsze 10cm śniegu :mrgreen:

A w tym roku każdemu apetyt wzrósł,jo mam jego subra (ten sam rok,model,specyfikacja) a on ma potForka turbo :mrgreen:

Pierwszy śnieg i jadymy tam gdzie nie ma krawężników,bo ja lagunę załatwiłem na krawężniku (łożysko "tylko"),a jego subru ino ino ..a walnąć bokiem w krawężnik dwoma kółkami to nie bardzo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzą Apacze do swojego szamana i pytają:

- Jaka będzie w tym roku zima?

- Bardzo ostra, bardzo ostra.

Apacze zaczęli zbierać chrust, ale zima była ciepła i łagodna. Następnej jesieni pytają Apacze szamana:

- Jaka będzie zima w tym roku?

- Bardzo ostra, oj bardzo ostra.

Znowu nazbierali górę chrustu, a zima była ciepła i łagodna. Przychodzą więc wściekli do szamana:

- Jaka będzie zima w tym roku? Dajemy ci całą noc na odpowiedź. Jak nas znów oszukasz to cię oskalpujemy.

W nocy szaman wymknął się do instytutu meteorologicznego i pyta synoptyków:

- Panowie, jaka będzie zima w tym roku?

- Oj ostra, bardzo ostra.

- Skąd wiecie?

- Apacze już od dwóch lat chrust zbierają.

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzą Apacze do swojego szamana i pytają:

- Jaka będzie w tym roku zima?

- Bardzo ostra, bardzo ostra.

Apacze zaczęli zbierać chrust, ale zima była ciepła i łagodna. Następnej jesieni pytają Apacze szamana:

- Jaka będzie zima w tym roku?

- Bardzo ostra, oj bardzo ostra.

Znowu nazbierali górę chrustu, a zima była ciepła i łagodna. Przychodzą więc wściekli do szamana:

- Jaka będzie zima w tym roku? Dajemy ci całą noc na odpowiedź. Jak nas znów oszukasz to cię oskalpujemy.

W nocy szaman wymknął się do instytutu meteorologicznego i pyta synoptyków:

- Panowie, jaka będzie zima w tym roku?

- Oj ostra, bardzo ostra.

- Skąd wiecie?

- Apacze już od dwóch lat chrust zbierają.

:wink: :mrgreen:

 

łomatkoicórko... ten dowcip jest starszy od węgla :P 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc za okno i widząc pełnie jesieni latem obstawiam, że pierwszy radosny post o śniegu za oknem pojawi się w okolicach września-października :)

a potem wiosna bedzie w styczniu i lato od kwietnia. :P

Postuluję przesunąć wakacje na maj/czerwiec... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie wszystko się może zdarzyć,w tym roku osoby ( z dolnego śląska),które chciały w długi weekend majowy spędzić na grillu odśnieżały auto.

bardzo ciekawy widok jak 3 maja pstrykałem piękne bzy łamiące się pod masa śniegu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Świonioka kupiłem ok.3 mcy temu,nawet nie wiem kiedy ten czas minął,kiedy zleciał urlop i w ogóle,do czego zmierzam :?: Że za trzy miesiące będzie grudzień,a w zeszłym roku na początku grudnia jak sypnęło tak od razu 20cm tak trzymało,aż do Świąt (a święta tradycyjnie takie trochę niebiałe,lekko deszczowe,jak to Białe Świeta). :mrgreen::mrgreen:

Karkonosze (tj.Szklarska Poręba,Karpacz,Swieradów) mam 80km od domku,a u nich zaczyna padać wcześniej,jak dobrze pójdzie to może i za troszkę ponad miesiąc coś spadnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czas oczekiwania na śnieg można wlać butelkę ludwika do fontanny :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Wandal :twisted: ale jaki pomysłowy :mrgreen:

 

Ja też już chcę zimę!!! Jak publicznie się z tym ogłaszam to ludzie patrzą na mnie dziwnym wzrokiem... jak bym nie do końca normalny był :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...