Jump to content

Biale z nieba leci!

devlin

Recommended Posts

A Rotej nocuje w serwisie, bo wjazd do Łodzi od Rawy też nie działa

to masz wolną chatę :twisted:

przedszkole jaśka też dziś pracuje całodobowo :P :wink:

a pod przedszkolem wszystkie miejsca wolne ale tylko jedno subaru dało radę na nie wjechać i zjechać bez pchania :mrgreen:

Mnie ta pogoda wyprowadza z rownowagi. Wracałem dwie godziny z warszawy marznąc w autobusie, na dobicie zastałem tyle śniegu przed domem, że dwa dni potrzeba na odśnieżenie i żeby było mało to legac ma letnie opony :evil:

Powrót z roboty do domu 3godziny :shock: i kombinowanie gdzie można choć 200m przejechać bez przystanków, normalnie ok.20minut,ciągle pada,pługi stoją w koszmarnych korach i ne odśnieżają,super. :mrgreen:

Nawet na północy kraju coś leży od wczoraj - śnieg, miejscami lód nawet, na głównych ulicach Gdańska... No ja przepraszam bardzo... WTF? Gdzie są drogowcy???!!! Można sobie tylko wyobrazić, co będzie jak naprawdę posypie.

God bless Vredestein Wintrac 4 Xtreme :!: Bez tego jazda dupowozem żony byłaby jak bzykanie prostytutek w Afryce - raz się uda, a raz zostaje pamiątka :wink:

Z jazdy Legasiem cieszy się nowy Właściciel, a mnie aż skręca - biało, przez weekend jeździłem przednim pędem, boże jak ja tęsknię za SYMMETRICAL AWD!

Art, z tym cieszeniem sie to bym nie przesadzał, jak koledzy napisali Łódź cała w korkach, a ja wracalem z pracy 4h. Jedno jest pewne: Legas jest SUPER !!! Nie zdradzę marki już nigdy ;)

Ps. Byłem grzeczny i dbam o niego tak jak prosiłeś :)

Real vs Barcelona czy duży ośnieżony parking???? Po pierwszej połowie nie wytrzymałem. Jest w Kraku fajny duzy parking, mało ludzi. Były 2 BMW i ja.

Może uda się umówić np we środę Krakowskiej grupie na wspólne ślizganie... :?:

Ja właśnie wróciłem z POMu. I jest porażka. W Żyrardowie większość ulic w ogóle nie spłużona. Miejscami jest tak że prawie siadałem na podwoziu... A na parkingu pod Kauflandem auta stoją porzucone i nie ma jak się ślizgać... PORAŻKA... :roll: :evil:

W sobotę było 1000 razy lepiej.

Piję napój bogów i idę spać.

P.S. Co do szkód. Ja urwałem dzisiaj jeden chlapacz z przodu. 8)

W Żyrardowie większość ulic w ogóle nie spłużona.

U nas odśnieżają, ale sprawdziłem tylko główne ulice bo dalej się boję :twisted:

Jak to człowiek uczy się pokory w ośce na letnich. W życiu bym nie pomyślał, że mogę tak delikatnie gaz wciskać :mrgreen:

Właśnie wróciłem z nocnego upalania... Masakra :!: :twisted:

Ależ boczki, jakbym nie wiedział zresztą :P ale w końcu po prawie trzech latach na wielkim zaśnieżonym parkingu :mrgreen: miast na polu. To co forek wyprawiał, to jest po prostu maksior :twisted:

Nie cierpię zimy, ale od czasu do czasu taka jazdka jest absolutnie wskazana i wręcz zalecana, YEAH :D:D

... póki co jeszcze wszystko letnich... :P

adaś - płyta pod silnikiem

gzyp1 - załatwione łożysko

hemek - felga i oponka

jazwes - 2x Felga + wahacze z tyłu 8)

roman- przegub przód zewnętrzny :oops::oops:

Qba25 - felga lewy tył :evil:

Mam nadzieję, że tylko felga. Jeździłem sobie bokami po Salmopolu, wszystko było OK, zrobiliśmy postój na przystanku, z którego wyjechałem szerokim bokiem... ZBYT szerokim bokiem i załadowałem w krawężnik, którego a) nie widziałem, B) nawet się nie spodziewałem.

Fcuk.

Real vs Barcelona czy duży ośnieżony parking???? Po pierwszej połowie nie wytrzymałem. Jest w Kraku fajny duzy parking, mało ludzi. Były 2 BMW i ja.

Może uda się umówić np we środę Krakowskiej grupie na wspólne ślizganie... :?:

Wlasnie wrocilem z Czyzyn. Na razie mam dosc jazdy. Jutro jade na przeglad podwozia. :mrgreen: