Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

A Rotej nocuje w serwisie, bo wjazd do Łodzi od Rawy też nie działa

to masz wolną chatę :twisted:

przedszkole jaśka też dziś pracuje całodobowo :P :wink:

a pod przedszkolem wszystkie miejsca wolne ale tylko jedno subaru dało radę na nie wjechać i zjechać bez pchania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na północy kraju coś leży od wczoraj - śnieg, miejscami lód nawet, na głównych ulicach Gdańska... No ja przepraszam bardzo... WTF? Gdzie są drogowcy???!!! Można sobie tylko wyobrazić, co będzie jak naprawdę posypie.

 

God bless Vredestein Wintrac 4 Xtreme :!: Bez tego jazda dupowozem żony byłaby jak bzykanie prostytutek w Afryce - raz się uda, a raz zostaje pamiątka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jazdy Legasiem cieszy się nowy Właściciel, a mnie aż skręca - biało, przez weekend jeździłem przednim pędem, boże jak ja tęsknię za SYMMETRICAL AWD!

Art, z tym cieszeniem sie to bym nie przesadzał, jak koledzy napisali Łódź cała w korkach, a ja wracalem z pracy 4h. Jedno jest pewne: Legas jest SUPER !!! Nie zdradzę marki już nigdy ;)

 

Ps. Byłem grzeczny i dbam o niego tak jak prosiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real vs Barcelona czy duży ośnieżony parking???? Po pierwszej połowie nie wytrzymałem. Jest w Kraku fajny duzy parking, mało ludzi. Były 2 BMW i ja.

Może uda się umówić np we środę Krakowskiej grupie na wspólne ślizganie... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z POMu. I jest porażka. W Żyrardowie większość ulic w ogóle nie spłużona. Miejscami jest tak że prawie siadałem na podwoziu... A na parkingu pod Kauflandem auta stoją porzucone i nie ma jak się ślizgać... PORAŻKA... :roll: :evil:

W sobotę było 1000 razy lepiej.

 

Piję napój bogów i idę spać.

 

 

P.S. Co do szkód. Ja urwałem dzisiaj jeden chlapacz z przodu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Żyrardowie większość ulic w ogóle nie spłużona.

U nas odśnieżają, ale sprawdziłem tylko główne ulice bo dalej się boję :twisted:

 

 

Jak to człowiek uczy się pokory w ośce na letnich. W życiu bym nie pomyślał, że mogę tak delikatnie gaz wciskać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nocnego upalania... Masakra :!: :twisted:

Ależ boczki, jakbym nie wiedział zresztą :P ale w końcu po prawie trzech latach na wielkim zaśnieżonym parkingu :mrgreen: miast na polu. To co forek wyprawiał, to jest po prostu maksior :twisted:

Nie cierpię zimy, ale od czasu do czasu taka jazdka jest absolutnie wskazana i wręcz zalecana, YEAH :D:D

 

... póki co jeszcze wszystko letnich... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś - płyta pod silnikiem

gzyp1 - załatwione łożysko

hemek - felga i oponka

jazwes - 2x Felga + wahacze z tyłu 8)

roman- przegub przód zewnętrzny :oops::oops:

Qba25 - felga lewy tył :evil:

Mam nadzieję, że tylko felga. Jeździłem sobie bokami po Salmopolu, wszystko było OK, zrobiliśmy postój na przystanku, z którego wyjechałem szerokim bokiem... ZBYT szerokim bokiem i załadowałem w krawężnik, którego a) nie widziałem, B) nawet się nie spodziewałem.

Fcuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real vs Barcelona czy duży ośnieżony parking???? Po pierwszej połowie nie wytrzymałem. Jest w Kraku fajny duzy parking, mało ludzi. Były 2 BMW i ja.

Może uda się umówić np we środę Krakowskiej grupie na wspólne ślizganie... :?:

 

Wlasnie wrocilem z Czyzyn. Na razie mam dosc jazdy. Jutro jade na przeglad podwozia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...