Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktos potrzebowal namiary na prostowanie felg w okoliach wawer/grochow/rembertow polecam Zetem

http://www.prostowaniefelg.waw.pl/

 

Zakład Produkcyjny - Usługi Motoryzacyjne ZETEM

ul. Kościuszkowców 29

04-570 Warszawa - Wawer

 

 

tel. +48 (0) 22 815 22 43

kom. +48 (0) 602 111 011

 

ja juz ich odwiedzilem dzisiaj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważajcie na Misiaków bo zmieniły się przepisy i mogą mandaty wstawiać jak na drogach publicznych pod marketami ;)

 

Znaczy sie, ze pod jaki paragraf driftowanie podpada? Zmiana kierunku ruchu bez sygnalizacji kierunkowskazem? :wink: Niedostosowanie predkosci do warunkow jazdy? LOL :P

 

Wiem, wiem... pewnie beda trabic o 'stworzeniu zagrozenia na drodze' (sic!). Srodek nocy, parking pusty - no zagrozenie jak cholera.

 

przeca pisałem w wątku o końcu driftu na parkingach że to tylko straszonko w TV było....przepis martwy na razie ....na dobre 12-24 mies....nie ma znaku więc tylko mogą co najwyżej palcem pogrozić....ślizgajta się i nie pękajta :mrgreen:

P.S uważajta lepiej na żółte Seaty Cupra....policja ma albo wnet dostanie takie ścigacze nieoznakowane które mogą jadące z naprzeciwka auto nagrać za prędkość :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S uważajta lepiej na żółte Seaty Cupra....policja ma albo wnet dostanie takie ścigacze nieoznakowane które mogą jadące z naprzeciwka auto nagrać za prędkość :evil:

 

 

Chyba juz ma żólta na WPR na ciemnych szybach ostatnio na lazienkowskiej jechali za mna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: SUPEEERRR :D snieg od jednego dnia i juz duze straty.... sie napaliliscie na snieg :)

 

jak mnie widza ludzie to sie w glowy pukaja i dwóch mi grozilo ręką :)

 

Grzesiu, ogarnales juz WRXa? latamy wieczorem?

 

jutro zbierznosc musze zrobic bo cos dziwnie kolo stoi tylne hehe :P

 

dzisiaj podziekuje za jazde:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

półtorej godziny z pracy do domu :P (normalnie 35min) - jechałem wiochami i bocznymi drogami bo na trasie 2 tiry leżały

to jest fenomenalne co to auto może zrobić 8) ośką bym musiał nocować w polu :D

ale całe szczęście, że to świeży puchowy śnieg bo inaczej wisiałbym i kwiczał mimo wszystko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszedłem z biura 16:40 na okęciu - tyły salonu Kopra - pojechałem na chwile na Włochy załatwić drobiazg i miałem jechać po żone do dentysty na Dolną - po 3 godzinach z czego 2 spędzonych na Łopuszańskiej wróciłem do biura :mrgreen: posiedzę do 9-10ej to sie może przeluźni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

półtorej godziny z pracy do domu :P (normalnie 35min) - jechałem wiochami i bocznymi drogami bo na trasie 2 tiry leżały

to jest fenomenalne co to auto może zrobić 8) ośką bym musiał nocować w polu :D

ale całe szczęście, że to świeży puchowy śnieg bo inaczej wisiałbym i kwiczał mimo wszystko :P

 

To masz szczęście, że nie musiałeś wjechać do miasta!!!!

Łódź stanęła. Tiry blokują Al.Włókniarzy w 5 miejscach (tak na amen), tramwaje stoją i połowa innych ulic, gdzie TIRy próbowały objechać Al.Włókniarzy też jest już nieprzejezdna. A Rotej nocuje w serwisie, bo wjazd do Łodzi od Rawy też nie działa - no i na nic podwyższony Forek na nowych zimówkach :twisted::evil::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nawet kolesie z MPO trenują na śniegu :) 1 filmik

http://kontakt24.tvn.pl/temat,lublin-sparalizowany-stoja-pod-miastem,43799.html

Ja też dziś przytrenowałem i krawężnik zaliczyłem. Wyszedłem sprawdzam a tu nic. Opona cała, na feldze nie ma śladu. Prowadzi się dobrze. :shock: Chyba dopiero na geometrii przekonam się co padło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...