Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

the.wolf, jak ustawić geometrie, co by rondka na Motodromo Mi Uno pięknie wychodziły :?:

 

zeby rondka latwo wychodzily to trzeba szpery przod/tyl i krótki magiel :wink: bez tego i tak bedzie ryl przodem :D aa no i krótka skrzynia by sie przydała :D

 

 

a zeby troche powalczyc to ustawiamy geo w granicach fabrycznej tolerancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważajcie na Misiaków bo zmieniły się przepisy i mogą mandaty wstawiać jak na drogach publicznych pod marketami ;)

 

 

a-1033-foto1.jpg

 

Wiecie co to jest?

 

-śnieg w spraju!

 

Wiecie do czego służy?

 

-do maskowania tablic rejestracyjnych! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the.wolf, jak ustawić geometrie, co by rondka na Motodromo Mi Uno pięknie wychodziły :?:

 

zeby rondka latwo wychodzily to trzeba szpery przod/tyl i krótki magiel :wink: bez tego i tak bedzie ryl przodem :D aa no i krótka skrzynia by sie przydała :D

 

 

a zeby troche powalczyc to ustawiamy geo w granicach fabrycznej tolerancji.

 

Dzięki :D Pozostaje trenować ile benzyny w baku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważajcie na Misiaków bo zmieniły się przepisy i mogą mandaty wstawiać jak na drogach publicznych pod marketami ;)

 

Znaczy sie, ze pod jaki paragraf driftowanie podpada? Zmiana kierunku ruchu bez sygnalizacji kierunkowskazem? :wink: Niedostosowanie predkosci do warunkow jazdy? LOL :P

 

Wiem, wiem... pewnie beda trabic o 'stworzeniu zagrozenia na drodze' (sic!). Srodek nocy, parking pusty - no zagrozenie jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dojebało śniegu :shock:

Wczoraj wróciłem z Krakowa na letnich, a dzisiaj do kolegi na przekładkę opon przedzierałem się 15km przez zaspy.

Moje ślady są jedyne na tej drodze 8) więc na letnich też daje rade :mrgreen:

na zimówkach wróciłem już inna drogą, bo więcej zakrętów 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja !!!!!!!!!!!

 

Założyłem kolce bo musiałem do Otwocka pojechać. Po drodze wyciągnąłem dwa samochody z zaspy, w tym jednego wielkiego VW Transportera :D:D:D:D

 

Zatrzymuje się przy nim, i mówię - może Pana wyciągnę ? A o na to - panie, nie da rady, tu traktor z łańcuchami potrzebny !

 

A ja no to - co nie da rady, Subaru na kolcach NIE DA RADY ? No i wyciągnąłem osiołka :lol::lol::lol:

 

W niezłym był facet szoku.

 

Wahadło z odjęcia na wale miedzeszyńskim przez 1km - bezcenne :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Nieźle się potem ludzie na światłach gapią :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zostałem obtrąbiony przez kierownika Matiza, którego wyprzedzałem :mrgreen:

Nawet widziałem jak w czółko się pukał :mrgreen:

Jechałem na prawdę spokojnie i wyprzedzałem w bezpiecznym miejscu, ale u mnie na wsi ludzie jeżdżą różnymi starymi wynalazkami na letnich oponach i potem się dziwią, że ktoś ich wyprzedza :arrow: warjata czeba strombić

:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...