Jump to content

Biale z nieba leci!

Recommended Posts

Eeee... z obserwacji wiem, ze nie ma reguly. Najbardziej uwielbiam motyw kiedy jakis miszczu staje na pasie do skretu w lewo/prawo (niepotrzebne skreslic), ustawia sie i widac ewidentnie, ze bedzie ladowal sie prosto przed nas. Kiedy jednak spojrzy w (odpowiednio) lewo/prawo to mina mu rzednie, albo zaczyna sie glupio usmiechac czy nie bylibysmy tacy uprzejmi... Otoz nie! :twisted: Widok skulonych uszu jest bezcenny. :mrgreen:

Ja nie patrzę w ich stronę, tylko czekam na zielone :mrgreen:

Potem pełny ogień (na reduktorze :wink: ) i napawam się jedynie wyobrażeniem jaką mają w danym momencie minę :lol:

• Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Coś tam spadło...        

No raczej, że nie nie pałę wjazd na lód nawet ja tak głupi nie jestem powierciłem każdą część jeziora i min 25cm i ciągle mrozi więc sezon w kwietniu chyba się skończy Dzisiaj awionetką miałem okaz

Prosze admina o potraktowanie tego typu wpisow jako zwykle przeklenstwo i bluznierstwo

Posted Images

Ja nie patrzę w ich stronę, tylko czekam na zielone :mrgreen:

Potem pełny ogień (na reduktorze :wink: ) i napawam się jedynie wyobrażeniem jaką mają w danym momencie minę :lol:

To ja troche sadysta jestem :oops: bo juz napawam sie ich glupimi spojrzeniami zanim jeszcze akcja na dobre sie rozpocznie. :mrgreen:

a ja wciąż bez subaru

kup sobie justyne :twisted:

tez chcialem coby poupalac sobie "bez szkody" dla dupowozu, ale jest naprawde ciezko o juste :(

wrocilem wlasnie ze spotu, pada snieg z deszczem, wszyscy jada wolniej, ale na karowa podjechalem i mimo ze powolny sysak - postawilem :twisted:

Jutro rano będzie fun

Nie wytrzymałem do jutra :mrgreen: Powiedziałem Ani, że muszę przestawić autka, żeby jutro rano nie musiała wstawać, bo wyjeżdżam pierwszy i jakoś tak przestawiałem subaraka przez dwa okoliczne parkingi 8)

Jutro rano będzie fun

Nie wytrzymałem do jutra :mrgreen: Powiedziałem Ani, że muszę przestawić autka, żeby jutro rano nie musiała wstawać, bo wyjeżdżam pierwszy i jakoś tak przestawiałem subaraka przez dwa okoliczne parkingi 8)

:lol::lol::lol::lol::lol:

to prawie coś w stylu "wyszedł po papierosy, wrócił kilka miesięcy później" :mrgreen:

Bliskie okolice Trójmiasta. Temp -0,3st.

Pada momentami dość intensywnie.

No niezła biel u Ciebie.

Bliżej morza regularnie, acz delikatnie... i topi się.

mam śnieg na dachu..

do rana pewnie nie będzie :roll:

rano trochę było :lol: pierwsze boki zaliczone 8)

teraz lipa :roll:

No niezła biel u Ciebie
U mnie zawsze dłużej śnieg leży niż w mieście, temperatury też znacznie niższe. Do Gdyni niby tylko 15km, ale jakiś mikroklimat chyba tutaj jest :mrgreen: , wys npm też robi swoje 160-180m.

Dlatego zimowy Lotos musi wypalić :twisted:

Co to za śnieg był, mizerny jakiś. Na letnich jeszcze, dość wolno jechałem, ślamazarnie nawet.

Nikt mnie nie wyprzedził. :twisted:

Ja właśnie zaliczyłem ze 4 boki i dwa full piruety. U nas na strefie jest kawałek nieużywanej drogi no i okazało się :mrgreen: , że jest lód przykryty cieniutką warstwą śniegu, zero sterowności...

Kurka wczoraj w Nysie sloneczko swiecilo, ale wybralem sie po poludniu do Berlina i po drodze mila niespodzianka w postaci dosc sporych opadow sniegu :D

Tutaj juz dosycbialo jest, tylko drogi rozjezdzone i posypane :?

Mam nadzieje, ze do wtorku i w Nysie posypie :wink:

u mnie co prawda sniegu nie ma, asfalt niby czarny, ale szybko przekonalem sie o tym, ze moze i jest on czarny:) ale przyokazji pokryty lodem:) jednak wole jezdzic po sniegu niz po takim czyms:) zwlaszcza ze nawet spokojnie wysiasc z samochodu nie mozna:D

u mnie wszystko zaczyna powoli topnieć, śnieg na parkingach jest dosyć cienki i jak koła zbiorą to łapią przyczepność na asfalcie, ale dobrze że ciągle sypie więc do wieczora będzie się można trochę pobawić :)