Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

x_maly_x, optymista jesteś, ale fakt że biało już jest :mrgreen:

 

Troszkę biało, niestety drogi czarne, ale poczekajmy do jutra :twisted:

Tymczasem obiecane fotki z mojej drogi do pracy...

imag0011rozdzielczopulp.th.jpg

 

imag0009rozdzielczopulp.th.jpg

 

imag0010rozdzielczopulp.th.jpg

 

imag0015rozdzielczopulp.th.jpg

 

imag0014rozdzielczopulp.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dziś rano robione, jeszcze ciepłe... znaczy zimne :mrgreen:

Teraz może być już tylko lepiej. :wink:

Albo gorzej :mrgreen:

Zależy, czy ktoś posiada/nie posiada AWD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x_maly_x, optymista jesteś, ale fakt że biało już jest :mrgreen:

 

Troszkę biało, niestety drogi czarne, ale poczekajmy do jutra :twisted:

Tymczasem obiecane fotki z mojej drogi do pracy...

imag0011rozdzielczopulp.th.jpg

 

imag0009rozdzielczopulp.th.jpg

 

imag0010rozdzielczopulp.th.jpg

 

imag0015rozdzielczopulp.th.jpg

 

imag0014rozdzielczopulp.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dziś rano robione, jeszcze ciepłe... znaczy zimne :mrgreen:

Teraz może być już tylko lepiej. :wink:

Albo gorzej :mrgreen:

Zależy, czy ktoś posiada/nie posiada AWD :P

ooo kutwa, jade zimowki zakladac :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj jak coś u nas w stolicy spadnie :P bez paniki :lol:

 

To bedziesz na piechote dralowal bo cale mniasto bedzie sparalizowane 'na wskutek' wszelkiej masci 'miszczow'. :mrgreen:

 

Akurat w Warszawie miszcze te maja za punkt honoru niezakladanie zimowek, co w polaczeniu z ich ponadprzecietnymi umiejetnosciami daje drogowy horror podczas najmniejszego opadu sniegu.

:roll:

 

Mam nadzieje, ze jak tam pojade w grudniu na chrzciny to nie bede musial jezdzic po trawnikach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj jak coś u nas w stolicy spadnie :P bez paniki :lol:

 

To bedziesz na piechote dralowal bo cale mniasto bedzie sparalizowane 'na wskutek' wszelkiej masci 'miszczow'. :mrgreen:

 

Akurat w Warszawie miszcze te maja za punkt honoru niezakladanie zimowek, co w polaczeniu z ich ponadprzecietnymi umiejetnosciami daje drogowy horror podczas najmniejszego opadu sniegu.

:roll:

 

Mam nadzieje, ze jak tam pojade w grudniu na chrzciny to nie bede musial jezdzic po trawnikach. :mrgreen:

Ja nie czekam do pierwszego sniegu na zmiane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czekam do pierwszego sniegu na zmiane :wink:

 

Wiem, wiem... nie posadzam. :wink:

'Mieszkajac' na innych forach czasami mi sie wlos na glowie jezy kiedy czytam wypowiedzi pokazujace swiatopoglad ludzi tam mieszkajacych - glownie w temacie wlasnie tu opisywanym. :shock:

Kiedys tam mieszkalem i do dzis pamietam te nosy wbite w szybe i przerazenie w oczach niedawnych miszczow prostej po tym jak spadlo 0,000005 milimetra sniegu.

:mrgreen:

 

Po innych dobrze mi znanych miastach jakos bardziej sprawnie sie jezdzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po innych dobrze mi znanych miastach jakos bardziej sprawnie sie jezdzi. :)

Przyjedź do 3miasta jak spadnie śnieg :mrgreen: , kiedyś z pracy z Gdyni do Gdańska wracałam ponad 3 godziny, gdzie normalnie jadę około pół godziny, max 40 minut 8) . I to nie był pierwszy śnieg, tylko spore opady w lutym :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po innych dobrze mi znanych miastach jakos bardziej sprawnie sie jezdzi. :)

Przyjedź do 3miasta jak spadnie śnieg :mrgreen: , kiedyś z pracy z Gdyni do Gdańska wracałam ponad 3 godziny, gdzie normalnie jadę około pół godziny, max 40 minut 8) . I to nie był pierwszy śnieg, tylko spore opady w lutym :roll: .

 

Ja bym cial Wielkopolska i Sopocka. :mrgreen: Chociaz i tak pozniej trafisz na Grunwaldzka... wroc...Niepodleglosci. :| A jak na Morene czy inny Chelm to Rakoczego w gore po buspasie. :mrgreen:

 

Najgorsza przypadloscia Trojmiasta to na dobra sprawe tylko dwie drogi gdzie nie mozna poszalec z probowaniem alternatywnych drog. Plus oczywiscie pagorki, gdzie wszyscy, ktorzy powinni zostac w domu (bo rok w rok przekonuja sie, ze pod gorke swymi bolidami FWD nie podjada) pchaja sie w najlepsze. :|

 

 

Chociaz w sumie to przypadlosc wszystkich duzych/wojewodzkich miast w PL.

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, tyle czasu jechałam główną arterią przez 3 miasta, nie pojechałam obwodnicą, bo się bałam, że TIRy stoją w poprzek, co się zawsze zdarza. Tam dopiero się dzieje :mrgreen: .

W sumie się nieźle orientujesz :wink: . Moja ulubiona ulica w Gdańsku to Pohulanka, można na niej pohulać :twisted::mrgreen:

 

Mikad, tak to jest jak śnieg topnieje :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie się nieźle orientujesz :wink: . Moja ulubiona ulica w Gdańsku to Pohulanka, można na niej pohulać :twisted::mrgreen:

 

Bo jako szanujacy sie olsztyniak spedzilem w Gdansku moze nie pol zycia, ale duuuuuzo czasu. :mrgreen:

Moja ulubiona ulica w GDA jest Do Studzienki zwana inaczej 'Do Studentki' - mam z tamtym rejonem mile wspomnienia. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona ulica w GDA jest Do Studzienki zwana inaczej 'Do Studentki' - mam z tamtym rejonem mile wspomnienia. :wink: :mrgreen:

Heh, studia 8) , kiedy to było :shock: :lol: , ja studiowałam tam, gdzie było kilkadziesiąt dziewczyn na całej uczelni i kilkuset chłopaków w mundurach :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...