Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

O ja pitole jak ladnie. :)

 

A swoja droga niezle zageszczenie Subaru na metr kwadratowy. 8) Prawie jak w Colorado. :mrgreen:

:lol: właśnie poluję na mega zdjęcie na którym uda mi się uchwycić brakujące subaru :mrgreen: czyli jeszcze jeden Leśnik i dwie Justynki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu, Nowy Targ, to już niedaleko do mnie :Dx_maly_x, wydychaj powietrze tylko w kierunku północnym, to na rano będę miał piękny, biały poranek :D Oczywiście, będę Ci wysoce zobowiązany ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu, Nowy Targ, to już niedaleko do mnie :Dx_maly_x, wydychaj powietrze tylko w kierunku północnym, to na rano będę miał piękny, biały poranek :D Oczywiście, będę Ci wysoce zobowiązany ;):mrgreen:

Ku pocieszeniu :D to właśnie poszło w kierunku północnym :lol: U nas narazie przestało ale.... w nocy będzie chyba drugie tyle :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku pocieszeniu :D to właśnie poszło w kierunku północnym :lol: U nas narazie przestało ale.... w nocy będzie chyba drugie tyle :twisted:

 

 

Suuuper :D Dzięki za dobre info, już od końca sierpnia marzę o śniegu :D:mrgreen::P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujemy sie z ta zima gorzej niz dzieci czekajace na Swieta i Mikolaja/Aniolka/Dziadka Mroza czy ktokolwiek przynosi prezenty w roznych regionach kraju. :mrgreen:

 

 

Nie zaprzeczam oczywistym faktom :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zimówki jeszcze nie założone

 

Twardziel jestes. :shock:

Heh. Pamietam dwa lata temu jak kupilem obecnego gruchota to kalkulowalem czy aby kupowac zimowki. [tez ciezko wtedy z funduszami bylo jakos].

AWD, mowie se... bedzie dobrze. W listopadzie spadl snieg i wystarczyl mi kilometr sztuk slownie jeden, zeby zmienic zdanie czy warto. Do dzis pamietam wzrok dresika w golfie z przeciwka jak ladnie szedlem na niego bokiem wyjezdzajac z jakiejs tam bocznej uliczki. Pareset metrow dalej zaczelo pierdziec mi z przodu jak testowalem ABS omijajac jakiegos miszcza w sluzbowej dyszlowce. :mrgreen: Tez byl boczek. :mrgreen: Inna sprawa, ze mialem zalozone letnie miszelau enerdrzy czy jakos tak - cholernie twarda guma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zimówki jeszcze nie założone

 

Twardziel jestes. :shock:

Heh. Pamietam dwa lata temu jak kupilem obecnego gruchota to kalkulowalem czy aby kupowac zimowki. [tez ciezko wtedy z funduszami bylo jakos].

AWD, mowie se... bedzie dobrze. W listopadzie spadl snieg i wystarczyl mi kilometr sztuk slownie jeden, zeby zmienic zdanie czy warto. Do dzis pamietam wzrok dresika w golfie z przeciwka jak ladnie szedlem na niego bokiem wyjezdzajac z jakiejs tam bocznej uliczki. Pareset metrow dalej zaczelo pierdziec mi z przodu jak testowalem ABS omijajac jakiegos miszcza w sluzbowej dyszlowce. :mrgreen: Tez byl boczek. :mrgreen: Inna sprawa, ze mialem zalozone letnie miszelau enerdrzy czy jakos tak - cholernie twarda guma.

Bo AWD z letnimi oponami przyśpiesza, ale nie skręca ani nie hamuje...

Już zaliczyłem pierwszego boka na głównej drodze koło Zameczku Prezydenckiego 8)

Inna rzecz, że moje zimówki wyglądają jak deszczówki w F1... :twisted: Przynajmniej tak twierdzi mój mechanik :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Bo AWD z letnimi oponami przyśpiesza, ale nie skręca ani nie hamuje...

 

Trochę skręca, ale z hamowaniem to jest wesoło. :mrgreen:

Skręca, jak się złożysz bokiem w zakręt... Ciężko to nazwać sterownością :P

 

Wszystko dokladnie powyzsze mialem na odcinku 1km. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żaden "twardziel" tylko prognoze pogody czasem oglądam i w przyszlym tygodniu ma byc ponad 10 stopni ciepla.Na takim śniego-błocie jak było dzisiaj w Zakopanem ,na letnich 050A nawet moja żona sobie radzi za kierownicą :twisted: ,ale na takich gumach przy całkowicie białej drodze(świeżym mokrym śniegu) to nie ma ŻADNEJ kontroli nad autem.Przekonałem się o tym pare lat temu jak chciałem swoim bylym forkiem 06 podjechać pod dom kolegi ,który mieszka na górce.Podjazd jakoś udalo mi się pokonać ,ale w jego połowie wiedziałem ,ze to był mało mądry pomysł.Po wyjechaniu zaparkowałem z rozpędu w poprzek podjazdu ,zgasilem silnik i juz chcialem wychodzić do kolegi żeby duże ilości popiołu kombinował do pomocy przy zjeździe i ............auto zaczeło się bezwładnie zsuwać bokiem po tym podjeździe,odpaliłem zapiąłem wsteczny ,auto udało się obrócić przodem w kierunku jazdy ,ale pech chciał ,że ten podjazd był lekkim łukiem wpadającym na głowną osiedlową droge.Forek zaczął bardzo szybko się napędzać , nie ragował na żadne manewry i obtarłem lewy bok o transita z paką który stał na stycznej kinetycznej .Koło niego była zaspa i na szczęście w niej zakończyłem bezwładny "zjazd"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś fatum z tym śniegiem czy coś?? Liczyłem na śnieg, a tu dzisiaj 12 st C w Krakowie... :? Co to się porobiło na tym świecie że na śnieg w październiku się nie można doczekać :?: :?: TO NA PEWNO WINA CO2 I GLOBALNEGO OCIEPLENIA!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: A tak pięknie się zapowiadało w tygodniu że posypie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...