Jump to content

Biale z nieba leci!

Recommended Posts

• Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Coś tam spadło...        

No raczej, że nie nie pałę wjazd na lód nawet ja tak głupi nie jestem powierciłem każdą część jeziora i min 25cm i ciągle mrozi więc sezon w kwietniu chyba się skończy Dzisiaj awionetką miałem okaz

Prosze admina o potraktowanie tego typu wpisow jako zwykle przeklenstwo i bluznierstwo

Posted Images

Oj Panowie, jak tu Kudłaty z nudów wpadnie, to może mieć ochotę zrobić porządek, bo coś te zawieszenie nie pasują do śniegu ;) A śniegu jak nie było, tak nie ma... Waterworld normalnie.... :(

Wczoraj troszkę polatałem - pusty placyk i kuuuupa nietkniętego śniegu. :twisted: Nie za długo, ale zawsze, no i poszło kilka pięknych (dla kierofcy :mrgreen: ) kółek z jazdą bokiem (taki subarowy "donut", ale środek okręgu znajdował się na przednim zderzaku, a nie pośrodku auta). Nie wiem jak to jest z tym rozkładem momentu przy A/T - czy może być więcej na tył niż 50%, bo zmuszenie go do takiej jazdy było prostsze niż myślałem i zachowywał się jak RWD.

(...) Nie wiem jak to jest z tym rozkładem momentu przy A/T - czy może być więcej na tył niż 50%, bo zmuszenie go do takiej jazdy było prostsze niż myślałem i zachowywał się jak RWD.

dobre pytanie (ale raczej do dzialu Technicznego :smile: )

wszystkie materialy FHI, ktore czytalem, podaja, ze max. wartosc podzialu w przypadku AT to 50/50 (inicjalny podzial bywa rozny - w zaleznosci od auta)

Simon1 mi się udało załatwić opad bez mycia. Dzisiaj było pięknie :mrgreen: Droga do asfaltu to było jedno wielkie lodowisko, ludzie na osiedlu uciekali jak widzieli że wyjeżdżam. Chcę tak więcej :mrgreen:

Wczoraj późnym wieczorem w KR Rondo Mogilskie i Grunwaldzkie były pokryte czymś takim, że można było spokojnie bokami je przejeżdżać gdyby nie ruch innych samochodów. Lód to raczej nie był bo 4 stopnie na plusie, chociaż może jakieś przygruntowe przymrozki dały znać o sobie :wink:

Wczoraj późnym wieczorem w KR Rondo Mogilskie i Grunwaldzkie były pokryte czymś takim, że można było spokojnie bokami je przejeżdżać gdyby nie ruch innych samochodów. Lód to raczej nie był bo 4 stopnie na plusie, chociaż może jakieś przygruntowe przymrozki dały znać o sobie :wink:

faktycznie jakaś maź była - bo jak sobie wpadłem w jeden zakręcik to kierownik Passata za mną został z deka wypluty i musiał walczyć z autem. :twisted:

Kolejny uświadomiony napinacz z tych co jak widzą Subaru to głupieją :mrgreen:

weekendowe prognozy rewelka :cool:

Zapraszam do Rabki swiezy puch pada z nieba, placyk jest , poslizgac sie mozna spokojnie :grin:

Który placyk? Ja swego czasu dużo czasu w Rabce siedziałem bo dom tam mielismy