Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, beemowiec napisał:

Srebrne legacy kombi? Jak tak to podłączyłem się za Tobą z przegibka i później w lewo na porąbke. Ja skręciłem na kocierz, a legacy pojechało dalej główną. Wnioskuje, że mogłeś być to ty bo linia przejazdu była typowa dla kierownika subaru w zimie:D

 

Hah nie inaczej :) Dobrze widziałem w lustrze BMW X3/X5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2019 o 10:46, subleo napisał:

@Mariusz Pantol bardzo przyjemnie brzmi ta 2-litrówka na nagraniu ... i rzeczywiście "ośką to nie pojedziesz" ... nawet ałdi ... :biglol:

Dzięki dokładnie ośką nie pojeździ a dziś na tej samej drodze wyciągałem z zaspy  Renówke bo chłopaki myśleli że można jechać tak jak Subaru :)

 

A tu masz filmik co i jak mam z wydechem u mnie zrobione :)

 

 

Pozdro

Zaznaczam, że to droga poza terenem zabudowanym i jest tam ograniczenie do 90km/h a ja jechałem przepisowo do 90km/h, a to że miałem delikatne uślizgi to wina drogowców bo nie odśnieżyli asfaltu :P

i Całkowicie się z tobą zgadzam :)

18 godzin temu, pajac_am napisał:

No ladnie. Mam nadzieje, ze na potrzeby Twojego dojazdu do pracy, ten odcinek trasy jest wylaczony z ruchu? :p

 

A tak na serio, to boli mnie fakt, ze gdy na zakrecie, rondzie, czy skrecajac na skrzyzowaniu, gdy wklepie gaz i pieknie wypluwa dupką to wszyscy patrzą jak na psychopate w Subaru.

Bo co? Bo wprowadzilem samochod w poslizg? Taka charakterystyka AWD. Kto nie mial ten nie zrozumie ;)

Czy emeryt jadacy prosto na skreconych kolach, z hamulcem w podlodze, stwarza mniejsze zagrozenie?

Nie, chociaz tez wprowadzil auto w poslizg, z ktorego niejednokrotnie nie wie jak wybrnac, bo jezdzi tylko w niedziele.

Ale za to nie dostanie mandatu i nikt go palcami nie bedzie wytykal.

Przykre, ale prawdziwe :(

Wyłączony nie jest ale chciałbym zaznaczyć, że to droga poza terenem zabudowanym gdzie obowiązuje ograniczenie prętkości do 90km/h a ja nigdzie nie przekroczyłem tej prętkości, a to że miałęm delikatne uślizgi to wina drogowców że nie odśnieżyli :P

I całkowicie się zgadzam z tobą :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mariusz Pantol napisał:

Dzięki dokładnie ośką nie pojeździ a dziś na tej samej drodze wyciągałem z zaspy  Renówke bo chłopaki myśleli że można jechać tak jak Subaru :)

 

A tu masz filmik co i jak mam z wydechem u mnie zrobione :)

 

 

Pozdro

Zaznaczam, że to droga poza terenem zabudowanym i jest tam ograniczenie do 90km/h a ja jechałem przepisowo do 90km/h, a to że miałem delikatne uślizgi to wina drogowców bo nie odśnieżyli asfaltu :P

i Całkowicie się z tobą zgadzam :)

Wyłączony nie jest ale chciałbym zaznaczyć, że to droga poza terenem zabudowanym gdzie obowiązuje ograniczenie prętkości do 90km/h a ja nigdzie nie przekroczyłem tej prętkości, a to że miałęm delikatne uślizgi to wina drogowców że nie odśnieżyli :P

I całkowicie się zgadzam z tobą :)

Chłopaki z Garage Customs robią mi dwie puchy 2.5 cala kwasowe, ciekawe jak moje 2.0 będzie brzmiało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Korton napisał:

 

Pikuś, kolega z Krakowa do Wolbromia czyli ok 45km jechal 3:15 :)

 

Nie zrobiłem scrrena w tamtą stronę. Z dw.wschodniego z W-wy wystartowałem 14.45, na miejscu w Piasecznie byłem ok. 17.00 także 2.15h/25km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie nad ranem napadało ze 3cm ale mokrego. Zapowiadają 6 stopni i deszcz więc wszystko zmyte będzie

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, chojny said:

Kurcze, muszę szybko skoczyć do Czech tam i  z powrotem, ale zdaje się że południe zasypane co?  :(

Z tego, co czytam na czeskich portalach, to przynajmniej do środy są ostrzeżenia: 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pocasi-utery-komplikace-dopravni-informace-snezeni-silny-vitr.A190115_071425_domaci_lesa

https://liberecky.denik.cz/zpravy_region/zima-na-severu-ztraceni-bezkari-v-jizerkach-a-pres-200-vyjezdu-hasicu-20190114.html

Na drodze nr 10 od granicy (Jakuszyce) w głąb Czech były wczoraj utrudnienia - ciężarówki, które utknęły w śniegu oraz połamane drzewa.

 

Ja w piątek miałem taką małą wycieczkę Praga-Wrocław-Praga. Było wspaniale. Do jechałem przez Trutnov i Adršpach - piękne widoki oraz utrzymane na biało, ale przejezdne, drogi w Czechach. Jak wracałem (przez JG i Jakuszyce), to miałem identycznie jak kolega w Beskidach (patrz poprzednia strona tego wątku). Od Jakuszyc do miejscowości Železný Brod jazda po śniegu, maksymalnie 30 km/h. Pedału hamulca praktycznie nie dotykałem, wykorzystałem tryb sportowy i trzymałem auto na 2. lub 3. biegu. Fajna jazda, ale powolna. 

Jeśli więc do CZ pojedziesz Subaru, to zatrzymają cię dopiero połamane drzewa na drodze ;)

 

 

Edytowane przez Kytutr
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...