Skocz do zawartości

VII Subariada - Gruzja -


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka szkoda. :(

 

Coś VII Subariada rodzi się w bólach.

 

A miał być taki fajny prezent na moją czterdziestkę i osiemnastkę Justyny.

 

Miejmy nadieję, że jednak znajdą się chętni.

 

Czekamy jeszcze na odpowiedź sjaka, ale jego milczenie nie wróży nic dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji lista chętnych na VII Subariadę wygląda tak:

 

1. Dyrekcja

2. KGSub+ Marianna
3
przemekka i Justi

4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

 

 

Sjak nie potwierdził chęci swojego udziału w żaden dostępny sposób! W związku z sugestią Miłosza, robię męskie cięcie i Go skreślam, żeby sytuacja była jaśniejsza. 

 

Zapraszamy chętnych do zapisywania się!!!

 

Jeśli macie jakiekolwiek dylematy związane z obranym kierunkiem VII Subariady piszcie! Myślę, że Miłosz chętnie udzieli wyjaśnień  :)

 

I pamiętajcie: to może być przygoda Waszego życia!

 

Ty też możesz zobaczyć to z nami!!!

 

1427956815_ishak.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że się wycofuję. Ze względu na duży problem zdrowotny w najbliższej rodzinie (ojciec). Przepraszam, że nie wcześniej, ale w ogóle wyleciał mi ten temat z głowy

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby na pewno hardkorowo. ;)

 

A poważnie. Na pewno się da, jednak w autach spędza się codziennie wiele godzin, i dziecko może się w najlepszym wypadku nudzić, a w najgorszym stać się poważnym "utrapieniem" dla współpasażerów. 

My byliśmy w Rumunii z dwójką dużo starszych dzieci i generalnie było fajnie, jednak na pewno byliśmy bardziej zmęczeni niż ekipy podróżujące bez dzieci. Dwa razy więcej roboty przy biwaku, gotowaniu myciu itd. a wszyscy mają tyle samo czasu tzn. jest godzina odjazdu i trzeba się wyrobić. 

 

Tutaj masz filmik z wyprawy do Rumunii z dziećmi (choć to nie Subariada i na naszych wyprawach nie jest tak terenowo)  ;)

 

 

 

Odnośnie psa ... osobiście nie posiadam żadnego zwierzęcia, ale raczej nie zgotowałbym mu takiej "atrakcji".

Jak już pisałem większość czasu spędzamy w autach, nie wiem co na to pies. Nie znam przepisów dotyczących wwożenia zwierząt to krajów, w które się wybieramy. Co prawda są to kraje dość "dzikie", ale co zrobisz z psem jeśli nie będzie go można wprowadzić do parku narodowego, albo jeśli np. pogryzie jakiegoś lokalesa lub upoluje mu kurę.
Poza tym jak już pisałem postoje na obiady są "dość intensywne", tzn. trzeba się wyrobić z gotowaniem, zmywaniem i pakowaniem, i na "dopieszczenie" psa może braknąć czasu.

Musisz też wziąć pod uwagę, że na wyprawie mogą być np. osoby uczulone na zwierzęta.

 

Tak więc jeśli miałbym doradzać, to proponowałbym zostawić dziecko i psa z dziadkami i ... jechać na wakacje życia ;) - oczywiście jeśli jest taka możliwość. :)

@@Seb_ek, zaraz wyślę ci PW 


Część informacji masz w tym poście

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/81780-vii-subariada-turcja-wschodnia/?p=2380731

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My do Turcji jedziemy sami.

@@Bouler, jeśli jeszcze nie oglądałeś, to zobacz sobie film z wyprawy do Gruzji i Armenii. Myślę, że klimaty będą podobne. Może to da Ci jakiś obraz co może czekać twojego synka. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemekka, filmów już oglądać nie mogę, bo mi żal, że tam nie byłem. ;-)

 

Jeżeli ktoś napisze, że na tej Subariadzie będzie jakieś małe dziecko, kompan dla mojego dwulatka, to wskakujemy na listę :-D

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bouler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, jak widzę listę to cienko to widzę. Oczywiście zaraz idzie newsletter SIP i jest szansa, ale nie spodziewałbym się tłoku zgłoszeń. Jednak medialna panika robi swoje.

 

Próbując mimo wszystko patrzeć optymistycznie na kierunek wschodnioturecki, myślę, że należy zacząć rozważać alternatywy. Teoretycznie mogę zorganizować w tym terminie różne kierunki alternatywne, ale w praktyce, ponieważ zarówno przed jak i po tym terminie jestem na Kaukazie, ze względu na koszty rozsądnie mogę proponować "coś w okolicy".

I tutaj mamy następujące alternatywy:

1) Kaukaz północny, czyli rosyjskie republiki (Bałkaria, Czeczenia, Dagestan) - czyli to co wstępnie miało być za rok

2) Armenia lub Gruzja - to już było, ale może są chętni na te kierunki, którzy nie byli tam na poprzedniej Subariadzie - aczkolwiek dla przemekka i Dyrekcji to kiepskie rozwiązanie, bo te ekipy kojarzę, że były

Jeśli ta Subariada pomimo newslettera nie wypali - a będzie to wiadomo zapewne za max 2-3 tygodnie, to ja ze swojej strony zaproponuję szanownemu gronu forumowiczów alternatywę w postaci Subariady w Maroko, ale na Sylwestra.

Dumać, dumać, bo ja już wydumałem niespodziankę na 2017 i to taką, że opony same się będą palić do jazdy!  :)

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli ktoś napisze, że na tej Subariadzie będzie jakieś małe dziecko, kompan dla mojego dwulatka, to wskakujemy na listę :-D

Dyrekcja jedzie z dzieckiem - mentalnie jest na poziomie trzylatka wiec pasuje :D ;-)

You made my day
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Bouler,

 

Jesteś z Krakowa, to może wpadniesz kiedyś na spota i porozmawiamy o Subariadzie. Dowiesz się wszystkiego szczegółowo...

 

Wystarczy śledzić nasz wątek krakowski  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Bouler,

 

Jesteś z Krakowa, to może wpadniesz kiedyś na spota i porozmawiamy o Subariadzie. Dowiesz się wszystkiego szczegółowo...

 

Wystarczy śledzić nasz wątek krakowski :)

Chętnie podjadę kiedyś, bo dawno już nie byłem. Tylko muszę znaleźć wolny wieczór ;-)

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Ponawiam pytanie. Jest może ktoś chętny na dołączenie do mnie?

Najprawdopodobniej będziemy  wysyłać mailing ( Miłosz jeszcze pracuje nad nieco skorygowaną = pomijającą wszelkie potencjalnie nie całkiem pewne regiony trasą)  - czy powinniśmy wspomnieć o potencjale wolnego miejsca u Pana ? 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...