Skocz do zawartości

VII Subariada - Gruzja -


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Posłałam PW, bo jakoś omijają wątek. ;)

 

Jeśli o nas chodzi to wolimy jechać do Turcji, zgodnie z pierwotnym założeniem, no chyba że w międzyczasie wydarzy się tam coś nieprzewidzianego, co spowoduje, że podróż w te rejony będzie niemożliwa.

 

Co do innych załóg (nie Subaru) to myślę, że jest jeszcze trochę czasu na takie rozwiązanie awaryjne.

 

Liczymy, że pozostałe załogi z listy jednak się zdecydują i potwierdzą chęć udziału. :rolleyes:

 

Też uważam że pierwotne plany i Subariada dla Subarian to jest optymalne wyjście.

Sam ze względu na sytuację w Turcji wolałbym opcje B. Choć jest mi to w sumie wszystko jedno.

 

Mam jednak problem z kompanem.

Może ktoś z forum jest chętny na dołączenie do mnie?

 

Przeceniasz tą sytuację.

 

Musisz mieć obowiązkowo CB radio - już masz zapewnionych kilkunastu kompanów, po co Ci jeszcze jeden, co będzie paskudził w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ze względu na sytuację w Turcji wolałbym opcje B. Choć jest mi to w sumie wszystko jedno.

 

Mam jednak problem z kompanem.

Może ktoś z forum jest chętny na dołączenie do mnie?

 

Jechałem solo na ostatnią bułgarską subariadę - brak osoby na prawym niech Cię w ogóle nie zniechęca, bo towarzystwo będziesz miał i tak zapewnione na licznych postojach czy przez wspomniane CB radio. Najlepsza integracja i tak jest wieczorami przy ognisku. Jedyne co warto poćwiczyć to algorytm robienia żarcia na krótkich postojach obiadowych, bo wypakować się, ugotować, zjeść ,pozmywać i jeszcze odpocząć jest trudno, ale się da :)

Z dobrym pilotem na prawym z pewnością jest raźniej i weselej (ile dyskusji o życiu przez tydzień można przewałkować, pozdrawiam Agę, jeśli to czyta ;) ), ale to jest taka wyprawa i przygoda, że nie warto z takich powodów się przejmować moim zdaniem... Trzymam kciuki tak czy inaczej! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Jeśli o nas chodzi to wolimy jechać do Turcji, zgodnie z pierwotnym założeniem, no chyba że w międzyczasie wydarzy się tam coś nieprzewidzianego, co spowoduje, że podróż w te rejony będzie niemożliwa

Popieram w pełni :)

 

Co do jazdy "samotnej" - nie ma problemu ( z doświadczenia ). Tylko na długich dojazdach bywa męczące. Ale będąc w stałym kontakcie ( CB ) można dopasowywać przerwy do kondycji uczestników. A ponadto na sam dojazd planujemy i tak zabrać dodatkowych pasażerów, którzy finalnie mieliby jechać z Miłoszem (a jeżeli takie życzenie, to pewnie - za niewielką opłatą - kogoś odstąpi także na pobyt "tam" :biglol:).

 

Z doświadczenia - trasy i miejsca, do których nas prowadzi Miłosz z Beatą są często wręcz magiczne. Myślę, że inni uczestnicy dotychczasowych Subariad bez wahania się pod tym podpiszą.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musimy zrezygnować z wyjazdu z Wami do Turcji.

W tym roku wychodzi na to, że nawet Plejady będą poza naszym zasięgiem organizacyjnym.

Życie zawodowe bardzo mocno "demoluje" nam wszelkie plany odpoczynku, w tym wakacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością przyjmuję decyzję Izotomów.rencia.gif:(

 

Tomek: fochforewer!!! ;)  :biglol:

 

 

Lista na obecną chwilę wygląda zatem tak:

 

1. Dyrekcja

2. .......
3. sjak
4. ape
5. przemekka i Justi
6. .......
7. KGSub+ Marianna
8. .......
9. Szymon + Kasia
10. MUrsus i AsiA

 

 

 

MUrsus  i sjak proszę o podjęcie decyzji w sprawie wyjazdu, ponieważ już za kilkanaście dni powinnam przelewać zaliczki Miłoszowi. 

 

 

Chętnych zapraszamy do zapisywania się!!!!

Edytowane przez Justi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wybaczcie, mam od wczoraj gorączkę i wcinam tony tabletek z antybiotykiem włącznie.... :(

 

Aktualna lista wygląda zatem tak:

 

1. Dyrekcja

2. .......
3. sjak
4. .......
5. przemekka i Justi
6. .......
7. KGSub+ Marianna
8. .......
9. Szymon + Kasia
10. MUrsus i AsiA

 

 

Jeszcze raz zapraszam do zapisywania się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością przyjmuję decyzję Izotomów.rencia.gif:(

 

Tomek: fochforewer!!! ;)  :biglol:

 

 

Lista na obecną chwilę wygląda zatem tak:

 

1. Dyrekcja

2. .......

3. sjak

4. ape

5. przemekka i Justi

6. .......

7. KGSub+ Marianna

8. .......

9. Szymon + Kasia

10. MUrsus i AsiA

 

 

 

MUrsus  i sjak proszę o podjęcie decyzji w sprawie wyjazdu, ponieważ już za kilkanaście dni powinnam przelewać zaliczki Miłoszowi. 

 

 

Chętnych zapraszamy do zapisywania się!!!!

Sorry, .urwa. 

Jak nie ma się czasu na przyjemności to po kiego diabła tyrać? Na emeryturę o wartości zerozeronic? :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Miłosza pewnie liczba załóg nie robi różnicy. Dla nas różnica jest taka, że opłatę dla Miłosza dzielimy przez mniejszą liczbę załóg. Pytanie jest więc czy to zaakceptujemy (w sensie kwoty na załogę). Poza tym w większej grupie jest fajniej i bezpieczniej.

 

Możemy też zrobić tak, że podejmiemy ryzyko i zapłacimy mniejszą ilością załóg pierwszą ratę licząc na to, że w międzyczasie znajdzie się jeszcże ktoś chętny na udział i zrobimy sobie wyrównanie przy II racie.

 

W każdym razie my bardzo chcemy jechać i mam nadzieję, że się uda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...