Skocz do zawartości

VI Subariada - Bałkany


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Wariant 12/230V jest o tyle lepszy, że można sobie schłodzić to i owo również w pokoju hotelowym bez lodówki lub na campingu z dostępem do energii elektrycznej. Posiadanie przetwornicy 230/12V rozwiązuje problem wszędzie gdzie mamy dostęp do prądu.

A tak w ogóle to ucichł nam nasz Miłosz. Czyżby ugrzązł gdzieś w górach ? :o

Słucham doniesień medialnych i z prawa i z lewa i nic nie mówią o kłopotach polskich turystów. ( i bardzo dobrze że nie mówią :) )

Miłosz odezwij się. ;)

Edytowane przez Jastazen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy, wiemy ... PZU i inni też,

 

akurat nie zielona karta zdecydowała o wyborze ubezpieczyciela nowego auta,

ale z perspektywy czasu widzę, że trza wziąć pod rozwagę przy negocjacji jak by nie było "promocyjnego" pakietu ubezpieczeniowego z "Warty" (takie kwiatki jak max. wartość ubezpieczenia przedniej szyby, teraz zielona karta, coś jeszcze ?)  :huh:

Edytowane przez MarkoV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzu tez nie jest takie kolorowe. Np podczad zamawiania lawety z ass pani konsultant wmawiala mi ze nie mam u nich wykupionego ubezpieczenia tylko w ergo hestia. 2h zajelo mi przekonywanie włącznie z tel od mojego agenta do centrali pzu. Po czym okazalo sie wszysko jest tylko maja balagan w systemie....

 

 

 

 

 

Milosz. Czy mozesz przeslac nam plan wyprawy z mapa pogladowa podobnie w latach ubieglych.

Edytowane przez ppmarian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompedium podróżnika

 

http://www.auto-swiat.pl/prawo/samochodem-po-europie-poradnik-zmotoryzowanego-turysty/0ewmvd

 

Na Słowacji taki kwiatek:

 

Uchwyt GPS i inne urządzenia nie mogą być umieszczone na środku przedniej szyby pojazdu, gdyż ograniczają widoczność kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...