Skocz do zawartości

VI Subariada - Bałkany


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatecznie lista wyglada następująco :

1. Dyrekcja
2. Sebekian
3. ppmarian
4. MarcoV
5. Apacz i białogłowy
6. przemekka
7. jastazen
8. Subary
9. Urabus Family Team
10. MUrsus i AsiA

LISTA REZERWOWA
1. drzemik
........

*kolor niebieski oznacza zdecydowanych i potwierdzonych subariadowiczów ;)
oczywiście ze wszystkimi konsekwencjami organizacyjnymi ;) info na PW

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, ile posiłków przewidujesz w terenie? Pisałeś we wstępnych informacjach, że w restauracjach w Albani nie jest drogo (10-15 euro od osoby), a jak nam pokazałeś w Gruzji i Armenii znasz świetne miejscówki z pysznym lokalnym jedzeniem. Nie powiem, ale zwiedzanie przez próbowanie jedzenia autochtonów bardzo mi się spodobało (min. dzięki Tobie). :wub:   

 

 

Poza tym jesteś zwolennikiem nie przeciążania aut..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaczynamy liste zyczen to ja sie tez dolacze:

 

1. zakonczyc subariade mozliwie blisko zachoniej strony albani  - niektore zalogi wyrazimy chec kontunuowania urlopu nad morzem

2. noclegi najlepiej poukladac w sekwencji naprzemiennej teren/pensjonat

3. oszczedzac nas na kamieniach ale nie oszczedzac nas na blocie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam tez zawsze zostaje, teraz będziemy minimalistycznie kalkulować

I właśnie o to chodzi, żeby Miłosz pomógł nam to minimum skalkulować, ponieważ przy dwóch czy trzech osobach nie ma problemu jak coś zostaje. Przy czwórce szkoda na to miejsca :) Dla mnie nie jest problemem zagotować słoiki (robię tak od lat prawie na każdy urlop + dwie Subariady) ani odgrzać je w terenie! Chodzi o to, by nie wieźć jedzenia na marne! I nie przeciążać auta :)

Hotele... restauracje...lista życzeń... Miłosz... co Ty na to ? ;):D

Jak dokładnie oglądniesz film z Gruzji i Armenii, to zrozumiesz o jakich "restauracjach" mowa. Myślę, że Miłosz wie,co miałam na myśli, ponieważ sam nam takie miejsca pokazał! I pozwolił się nimi zachwycić! :) Edytowane przez Justi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotele... restauracje...lista życzeń... Miłosz... co Ty na to ?  ;)  :D

 

:biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:

jak zaczynamy liste zyczen to ja sie tez dolacze:

 

1. zakonczyc subariade mozliwie blisko zachoniej strony albani  - niektore zalogi wyrazimy chec kontunuowania urlopu nad morzem

2. noclegi najlepiej poukladac w sekwencji naprzemiennej teren/pensjonat

3. oszczedzac nas na kamieniach ale nie oszczedzac nas na blocie :)

 

1. Zakończenie w Szkodrze.

2. Noclegi wg planu, większość w terenie.

3. Kamienie, kamienie, kamienie - taka jest Albania. Błoto bywa, ale ostatnio ledwo mi wystarczyło wyciągarki na żółtej drodze!

Miłosz, ile posiłków przewidujesz w terenie? Pisałeś we wstępnych informacjach, że w restauracjach w Albani nie jest drogo (10-15 euro od osoby), a jak nam pokazałeś w Gruzji i Armenii znasz świetne miejscówki z pysznym lokalnym jedzeniem. Nie powiem, ale zwiedzanie przez próbowanie jedzenia autochtonów bardzo mi się spodobało (min. dzięki Tobie). :wub:   

 

 

Poza tym jesteś zwolennikiem nie przeciążania aut..... :)

 

Tutaj postaram się podać to dokładnie. Coś tam będziemy próbować, ale kuchnia albańska to głównie włoskie pizze i spagetti więc na tym kierunku nie liczyłbym na wielkie doznania kulinarne. Albo inaczej - kuchnia tam ma się nijak do smaków gruzińskich - niestety :(

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bałkany chętnie bym powrócił, głównie czrnogóra i albania.

 

niestety nie mam 4x4

 

Pozostaje mi niemiłosiernie wykorzystać forum do uprawiania prywaty i zaprosić Cię tutaj: http://przygody4x4.pl/wyprawy_albania4x4.php.

Mamy na wynajem Toyotę LC 80.

nie jest zle przynajmeij jeden z moich postulatów przeszedl. konczymy na zachodzie  :yahoo:

 

Zważywszy, że Albania ze wschodu na zachód ma średnio ok 90 km.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...